Instagram İlk Mesaja Gitme Yöntemi (Kolay Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Instagram ilk mesaja gitme yöntemi konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte Instagram ilk mesaja gitme yöntemi konusunda doğru yöntemi paylaştık. Aynı zamanda Instagram eski mesajlara gitme, Instagram sohbette en üste çıkma, Instagram mesajlarda en başa gitme başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarından daha çok kullanılan, her gün milyarlarca kullanıcı tarafından karşılıklı mesaj gönderilen, sohbetler edilen, ücretsiz aramalar ve ses kayıtları paylaşılan aynı zamanda da fotoğraflar, videolar, hikayeler paylaşılan günümüzün en gelişmiş sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir. Instagram’da takip ettiğiniz birisiyle konuşmaya başladığınızda sohbet ekranınız açılır ve bu sohbet ekranında konuştukça tüm mesajlarınız siz silmedikçe eskilerde kalır. Peki, lazım olduğunda Instagram mesajlarda en başa gitme yöntemi nedir? İşte sizlere Instagram ilk mesaja gitme yöntemi…

Instagram İlk Mesaja Gitme Yöntemi

Instagram’da İlk Mesaja Gitme Yöntemi

Geçmişte kalan mesajları okumak kadar keyif verici bir şey yoktur. Anılarımızı pekiştirmek ve yeniden yaşamak için geçmişteki mesajlarımız okuyarak kendimizi mutlu ederiz. Fakat Instagram gibi uygulamalarda sohbetiniz ilerledikçe eski mesajlarınızı çok yukarıda kalarak mesajlara ulaşma sorunu yaşayabilirsiniz. Instagram’da ilk mesaja ulaşabilmenizin doğrudan bir yolu yoktur. Kullanabileceğiniz birden fazla yöntem bulunur ve bu yöntemler sayesinde Instagram mesajlarınızdaki ilk mesajınıza ulaşabilirsiniz.

Instagram Mesajlarda En Başa Gitme yöntemleri olarak sizlere aşağıda birkaç farklı yöntemi paylaştık. İlk yöntem olarak ücretsiz olarak indirebileceğiniz JSON verilerinizdir. JSON verilerinizi kullanarak Instagram mesajlarınızın ilk mesajlaşmasına ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki yöntemi kullanın.

  • Instagram’ı bilgisayarınızdan açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Ana sayfada sağ üstte yer alan profil simgesine tıklayın.
  • Profil sayfanız açıldığında profili düzenle kısmının yanında yer alan ‘’Ayarlar’’ butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfa üzerinden ‘’Gizlilik ve Güvenlik’’ sekmesine giriş yapın.
  • Yeniden açılan sayfadan ‘’Veri indirme’’ altında yer alan ‘’indirme isteği’’ bölümüne tıklayın.
  • Bu sayfada sizden istenen kayıtlı e – posta adresinizi girin ve ileri düğmesine tıklayın.
  • Son olarak parolanızı girin ve Instagram’dan gönderilecek e – postayı bekleyin.

Bu yöntem sayesinde Instagram’daki tüm mesajlarınızın ilk mesajına kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Instagram tarafından mail adresinize gönderilen veriler ZIP biçiminde olacaktır. ZIP dosyasını bilgisayarınıza indirerek mesajlaşmalardaki tüm fotoğraflar ve videolara da ulaşmanıza olanak vardır. Eğer bu yöntemi zor bulduysanız diğer yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Instagram Sohbette En Üste Çıkma (Kolay Yol)

Instagram’da mesajlarınızın en üste çıkmak istiyorsanız telefonunuza yükleyeceğiniz ek uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu uygulamalara akıllı telefonunuzun uygulama mağazası üzerinden ‘’akıllı kaydırma’’ veya ‘’kolay kaydırma’’ şeklinde aramalar yaparak ulaşabiliyorsunuz.

Kolay kaydırma uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve indirme işlemi bittikten sonra aşağıda yer alan sizlere paylaştığımız Instagram ilk mesaja gitme yöntemini uygulayın. Video sayesinde kolay bir şekilde ilk mesaja ulaşabilme imkanına sahip olacaksınız.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

3.2/5 - 22 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın