Instagram Kalın Yazı Yazma (Doğru Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Instagram kalın yazı yazma konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte Instagram kalın yazı yazma konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda Instagram kalın font, Instagram kalın nokta, Instagram kalın yazı stili ve Instagram biyografi kalın yazı yazma başlıklarında farklı bilgiler verdik.

Dünya’nın dört bir tarafından milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram, META projesinin içerisinde yer alıyor. META’ya bağlı olan Facebook, WhatsApp ve Instagram milyonlarca kullanıcı için çeşitli özellikleri kullanıcılara sunuyor. Instagram profilinizi daha da özelleştirebilmek ve daha ilgi çekici hale getirebilmek için kullanabileceğiniz bir diğer Instagram özelliğiyse Instagram kalın yazı yazmadır. Instagram biyografi kalın yazı yazma konusunda doğru yöntemin cevabını verdik.

Instagram Kalın Yazı Yazma

Instagram Kalın Yazı Yazma

Instagram profilinizi daha ilgi çekici ve diğer profillerden daha ayırt edilebilir hale getirebilmek için biyografinize kalın yazılar yazabilirsiniz. Kendinizi ön planda tutmak ve biyografinizdeki yazıları kalın yazılarla süslemek için direkt Instagram üzerinden bu özelliği kullanamıyorsunuz.

Instagram biyografinizi kalın yazı yazma özelliği ile kullanmak istiyorsanız HTML editöre ihtiyacınız vardır. HTML editör sizler için yazdığınız biyografi yazılarını kalın hale getirecektir. HTML editöre yazdığınız yazıları Instagram biyografinizde kullanabilmek için editöre yazdığınız yazıları kopyaladıktan sonra Instagram biyografinize yapıştırmayı unutmayınız. Yani kısaca editöre yazdığınız yazıyı kopyalıyorsunuz ve Instagram biyografinize yapıştırıyorsunuz.

Instagram Biyografi Kalın Yazı Yazma Siteleri

Instagram’da kalın yazılarla biyografinizi şekillendirmek için aşağıda yer alan internet sitelerini kullanın.

LingoJam diğer HTML editörlere göre çok daha kolay bir şekilde kullanılabilir. LingoJam internet sitesine giriş yaptıktan sonra sol tarafta ye alan panele yazınızı yazın ve sağ tarafta yazdığınız yazının kalın olan halini kopyalayarak Instagram biyografinize ekleyin.

Instagram Kalın Yazı Stili

Instagram biyografi, mesajlar veya diğer etkileşim yaptığınız bölümlerde kalın harflerle yazı yazabilmenizin direkt olarak imkanı yoktur. Eğer Instagram’da birisine kalın mesajlarla yazı göndermek istiyorsanız veya biyografinizi kalın sözlerle süslemek istiyorsanız ücretsiz HTML editörleri kullanmanız gerekir.

Ücretsiz HTML Editörler Listesi

Picsart internet sitesinde bulunan ücretsiz HTML editör, Instagram profiliniz için hem kalın yazılar yazmanızı hem de eğik, altı çizili gibi özelliklerde yazıları Instagram biyografinizde kullanabilmenizi sağlar. Picsart diğer HTML editörlere göre daha gelişmiş özelliklere sahiptir.

Picsart’ın HTML editörünü kullanarak Instagram biyografisinde kalın yazı yazmak için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Picsart.com internet sitesine giriş yapın.
  • Kalın yazmak istediğiniz yazıları yazı alanına yazın.
  • Aşağıdaki panel üzerinden size uygun olan kalın yazıyı kopyalayın.
  • Kopyaladığınız kalın yazıyı Instagram biyografinize yapıştırın.

Italik Yazı Nasıl Yazılır Instagram?

Instagram Fonts  bir ekstra uygulama indirmenize gerek kalmadan fontları koymanıza izin veren bir font oluşturucudur. Sadece metninizi yazmanız ve seçeneğini belirlemeniz yeterlidir. İtalik araç çubuğunuzda. Ve önceki durumlarda olduğu gibi, kopyalayıp yapıştırın.

Instagram Kalın Mesaj Atma

Instagram’da biyografilerinizde olduğu gibi mesajlarınızda da kalın mesajlar göndermek istiyorsanız ücretsiz HTML editörleri kullanabilirsiniz. Bu editörler hem biyografinizi hem de mesajlarınızdaki mesajların yazı stilini değiştirecektir. Fakat mesajlarda bu yazı stillerini kullanabilmek için sürekli HTML editörleri kullanmanız gerekir. İlk önce atacağınız mesajı HTML editöre yazıyorsunuz daha sonrasındaysa mesajınızı karşı tarafa kopyala yapıştır ile gönderiyorsunuz.

Sosyal Medya kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın