iShowSpeed Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? (Gerçek Bilgiler)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde iShowSpeed kimdir? Sorusunu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize iShowSpeed kimdir? Sorusunun doğru cevabını verdik. Aynı zamanda iShowSpeed gerçek adı, iShowSpeed nereli, iShowSpeed kaç yaşında, iShowSpeed Twitch hesabı ve Twitter, Instagram hesabı başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Son zamanların en popüler isimlerinden bir tanesi olan ve gün geçtikçe ününe ün katan iShowSpeed hakkında internette asılsız bir çok bilgi yer almakta. Youtube ve Twitch’in sefiri olan iShowSpeed yaptığı hareketlerle gündeme geliyor ve insanlar tarafından epey bir seviliyor. Peki, büyük bir Türk izleyici kitlesine sahip olan iShowSpeed kimdir? Gerçek adı nedir? Ve nerede yaşıyor? İşte sizlere tüm cevaplarıyla Darren Watkins hakkında tüm doğru cevaplar…

iShowSpeed Kimdir?

iShowSpeed kullanıcı adını kullanan Youtube ve Twitch yayıncısının gerçek adı Darren Watkins Jr.’dır. Corona döneminin gün yüzüne çıktığı ve pandeminin  giderek arttığı dönemde yükselişe geçen iShowSpeed, Youtube ve Twitch kanalında yaptığı yayınlarla milyonlarca kişiye ulaşabilmeyi başarmıştır.

2005 yılında Ohio’da doğan iShowSpeed aslen Amerika’lı bir gençtir. Çocukluğunu Ohio’da geçiren Speed’in 2 küçük kardeşi vardır. Küçüklüğünden bu yana oyunlara merakı bulunan yayıncının Youtube’daki ilk videosu 2018 yılında kanalına yüklemiş olduğu NBA 2K18 oyunun bir kliptir. Yavaş bir başlangıçla Youtube’a giriş yapan Speed’in şu anda Youtube kanalında 12 milyondan fazla takipçi bulunmaktadır.

Futbol oynamayı seven ve şu anda lise ikinci sınıfta olan iShowSpeed’in okul hakkındaki görüşü; ‘’Okul boşa zaman harcıyor.’’ Şeklinde. Darren Watkins’in Instagram, Twitter, TikTok ve benzeri sosyal medya uygulamalarında büyük bir hayran kitlesi bulunmaktadır.

iShowSpeed Kaç Yaşında?

iShowSpeed kullanıcı adına sahip Youtube yayıncısının doğum tarihi 21 Ocak 2005’tir. Yani 17 yaşındadır.

iShowSpeed’in Net Değeri Ne Kadar?

Youtube ve TikTok uygulamasında büyük bir takipçi kitlesine sahip olan iShowSpeed’in net değeri 500.000 – 1 Milyon $ arasındadır.

iShowSpeed Nerede Yaşıyor?

iShowSpeed şu anda Los Angeles, Kaliforniya, ABD’de yaşamaktadır.

iShowSpeed Kişisel Bilgileri

Tablo halinde iShowSpeed’in gün yüzüne çıkan kişisel bilgilerini sizlere aşağıda paylaşıyoruz.

İsimDarren Watkins Jr.
Profil ismiIShowSpeed ​​veya Speed
Doğum Tarihi (Yaş)21 Ocak 2005 (17 yaş)
Katılım Tarihi (YouTube)22 Mart 2016
Toplam Videolar1.082
Net Değeri500.000-1 Milyon Dolar
MilliyetiAmerikan
Yaşadığı YerLos Angeles, Kaliforniya, ABD
ishowspeed kimdir

iShowSpeed Sosyal Medya Hesapları

Darren Watkins’in kullandığı güncel ve resmi sosyal medya hesaplarını sizler için aşağıda paylaştık.

YouTube video

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın