İskenderun Primemall AVM Nerede Nasıl Gidilir

İskenderun primemall AVM nerede? Primemall AVM nasıl gidilir? Merak ediyorsanız bu içerik sizlere yardımcı olacaktır. İskenderun’da 2 adet AVM bulunmaktadır. Bu AVM’lerden bir tanesi de Prime mall AVM’dir. Oldukça geniş ve büyük bir alana kurulan primemall AVM’ın içerisinde sayısız mağaza bulunmaktadır. Teknolojik ürünler, kıyafet veya beyaz eşya ürünlerine dair bir çok ürünü bulabileceğiniz bu AVM’nin konumunu merak ediyorsanız içeriğimizi okumaya devam ediniz.

İskenderun’un 1. AVM’si olarak bilinen ve en büyük AVM olan Primemall AVM her gün binlerce ziyaretçisini ağırlıyor. Hatay, Antakya, Gaziantep, Urfa veya Dünya’nın 4 bir yanından bu AVM’e gelenler oluyor. İçerisinde aradığınız her bir ürünü bulabilirsiniz ve tüm ihtiyaçlarınızı sorunsuz olarak giderebilirsiniz.

İskenderun Primemall AVM Nerede

Primemall AVM adresi: Numune Mah, İbrahim Karaoğlanoğlu Cd. No:29/3, 31230 İskenderun/Hatay’dır.

Prime Mall AVM İskenderun Nasıl Gidilir

Prime mall AVM iskenderun’a gidebilmek için kullanabileceğiniz ulaşım aracı sadece otobüstür. Otobüs haricinde özel aracınızla veya ticari taksiyle yine AVM’e gidebilirsiniz. Belediye’nin sağlamış olduğu halk otobüsleri ile AVM’nin önüne kadar gidebiliyorsunuz.

Primemall AVMye otobüsle gitmek isterseniz ilk önce İskenderun PAC meydanına gidiniz. Pac meydanında AVM’e giden bir çok dolmuş bulunmaktadır. Üzerinde Primemall AVM yazan dolmuşlara binebilirsiniz. AVM’nin durağı Adliye karşısındadır. Yaya geçidinden geçtikten sonra AVM’e giriş yapabilirsiniz. Dolmuş ücreti 7 TL’dir.

İskenderun Prime Mall AVM İletişim

Telefon: (0326) 619 2010

İskenderun alışveriş merkezi olarak bilinen Prime Mall AVM’e gelerek sizlerde eğlenceli, keyifli ve zevkli anlar yaşayabilirsiniz. Aradığınız her şeyi bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Giyimden, teknolojiye, teknolojiden beyaz eşyaya her bir ürün bu avmde bulunmaktadır.

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın