İşkur Eskişehire Nasıl Gidilir

İşkur, Eskişehir’ oldukça fazla ziyaret edilen konumlardan biridir. Peki İşkur Eskişehire nasıl gidilir? Eskişehir’de İşkur’a gitmek için pek çok yol vardır. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü, Türkiye’de işsizliğin korunması, geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve önlenmesine destek olmak ve işsizlik sigortası hizmetlerini yürütmek amacıyla kurulmuştur.

Eskişehir İşkur Nerede

Eskişehir İşkur nerede diye merak edenler için, İşkur Cengiz Topel -1 Caddesinde bulunmaktadır. Yanında pet shop, veteriner, market ve restoran bulunmaktadır. Karşı caddesinde English Time dil okulu ve kafeler vardır.

İşkur Eskişehire Nasıl Gidilir

İşkur Eskişehire nasıl gidilir diye merak edenler için 2, 23 ve 94S otobüsleri, Otogar – SSK tramvayı Eskişehir İşkur’ yakın konumlardan geçmektedir. Ayrıca konumun yakınlığına göre yürüyerek gidebileceği gibi arabayla da ulaşım sağlanabilmektedir. Çarşı’dan 2 dakika, Ulus Meydan’dan 15 dakika, Üniversite Bulvarı’ndan 4 dakika, Sakarya 1 Caddesinden 6 dakika, Cengiz Topel 1 Caddesinden ise 5 dakika yürüme mesafesine sahiptir. Merkeze oldukça yakın olan konumu, bulması oldukça kolay bir konumdur.

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıdaki numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

4Eskişehir Teknik Üniversitesi
19Şirintepe
23Odunpazarı
50SSatılmışoğlu
53SUludere
36Tepebaşı Karakol
2Yeşiltepe – Diş Hastanesi (Kırmızı)
2Yeşiltepe – Sümer (Siyah)
79KOdunpazarı – Alpagut
79SAtalantekke – Odunpazarı
82SOdunpazarı – Çalkara
8KSakintepe
51KEskişehir Tren Garı
8SOdunpazarı
51STerminal
69SAvlamış

 

Tramvayla gitmek isterseniz OTOGAR – SSK yazılı tramvaya binmeniz yeterli olacaktır.

Eskişehir İşkur İletişim

Eskişehir İşkur iletişim adresleri ile kolaylıkla İşkur’a ulaşabilirsiniz. İster telefon numarası ister e-posta adresiyle iletişim kurabileceğiniz İşkur’un iletişim kanalları şunlardır:

  • İşkur iletişim numarası: 444 75 87
  • Telefon numarası: (0 222) 231 04 86
  • Faks numarası: (0 222) 234 93 92
  • E-posta adresi: eskisehir@iskur.gov.tr
  • Adresi: Cumhuriyet Mah, Cengiz Topel Cad, No: 64 Tepebaşı/ESKİŞEHİR

İşkur Eskişehire Nasıl Gidilir

 

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın