İslam Medeniyetleri Müzesi Nerede Nasıl Gidilir

İslam Medeniyetleri Müzesi Nerede, İslam Medeniyetleri Müzesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İslam Medeniyetleri Müzesi Nerede Nasıl Gidilir

İslam Medeniyetleri Müzesi Nerede

İslam Medeniyetleri Müzesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Ferah, Ferah Yolu Sk., 34000 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İslam Medeniyetleri Müzesi Nasıl Gidilir

İslam Medeniyetleri Müzesine nasıl gidilir, İslam Medeniyetleri Müzesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

İslam Medeniyetleri Müzesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
1Kirazlitepe – Peron Yönü
14FKadiköy – Rihtim2 Peron Yönü
14FDAtasoy Sokak – Üsküdar 14f S.Durak Yönü
320Büyük Çamlica Camii Peronlar – Sondurak Yönü
15CÜsküdar Camii Önü – Peron 3 Yönü
15CABüyük Çamlica Camii Peronlar – Kadiköy 14f Yönü
MİNİBÜS: C-118Üsküdar
7Kazim Karabekir – Peron Yönü
15ÇKKadiköy – Rihtim1 Peron Yönü
15ZŞehit İbrahim Turan Camii – Son Durak Yönü
UM11Kirazlitepe – Peron Yönü

İslam Medeniyetleri Müzesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Seyit Onbaşi Sokak – Küplüce Yönü7 dk yürüme
Büyük Çamlica Camii Peronlar – Sondurak Yönü8 dk yürüme
Büyük Çamlica Camii Peronlar – Kadiköy 14f Yönü8 dk yürüme
Bayır Sokak / Ilke 2 Sitesi Yönü10 dk yürüme
Sağlik Sokak – Üsküdar Yönü12 dk yürüme
Dereyolu Uzun Sokak – Kirazlitepe Yönü15 dk yürüme

Motivasyon Müzesi Nerede Nasıl Gidilir içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın