İspark Aylık Abonelik Ücreti (Doğru Bilgi)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde İspark aylık abonelik ücreti konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte İspark aylık abonelik ücreti konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda aylık otopark ücretleri, kapalı otopark fiyatları, İspark günlük ücret konusunda da farklı bilgiler verdik.

‘’Güvenle Park, Güler Yüzle Hizmet’’ sloganıyla faaliyetlerini yürüten İspark, İstanbul’un kaliteli ve modern bir otopark ihtiyacını tam zamanlı olarak karşılıyor. Kalite, güven ve modern bir otopark arıyorsanız İspark’ın aylık abonelik ücretinden faydalanabilirsiniz. Peki, İspark aylık abonelik ücreti ne kadar? İşte sizlere doğru cevabı!

İspark Aylık Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Hızlı Cevap: İspark otopark ücreti, otoparkın bulunduğu konum ve lokasyona göre değişiklik gösterir. Bulunduğu lokasyonda 300 TL olan otopark ücreti yine farklı bir lokasyonda İspark otopark ücreti 500 TL olabilir. İspark otopark ücretleri genel olarak 2022 yılı için tüm lokasyonlarda 300 – 700 TL aralığındadır.

İspark Aylık Abonelik Ücreti Ne Kadar?

İspark istanbul park aylık otomobil abonelik ücreti 300 TL’dir. Minibüsler içinse aylık abonelik ücreti 580 TL’dir. Lokasyona bağlı olarak farklılık gösteren abonelik ücreti yapılacak olan zamlarla birlikte net bir cevabı içermiyor. Şu an için güncel fiyatlar 300 – 700 TL aralığındadır.

İspark Aylık Abone Nasıl Olunur?

Modern ve kaliteye dair yeni nesil bir otopark arıyorsanız İspark’ın otoparklarına araçlarınıza güvenle koyabilirsiniz. İspark aylık abonelik hizmetlerinden faydalanabilmek için ispark.istanbul internet sitesine giriş yapabilir veya İspark otoparklarına giderek başvuru da bulunabilirsiniz.

İspark Aylık Abonelik Ücreti Ödenmezse Ne Olur?

İspark’a başvuru da bulundunuz ve aracınızı İspark’a ait otoparklarda güvenle tuttunuz fakat aylık abonelik ücretinizi ödemediniz. O halde İspark yönetimi sizlere yasal takip başlatma hakkını kullanarak ödemenin tahsil edilebilmesi için icra yoluna gidebilir. İcra yoluyla alınacak olan otopark ücretlerine faiz, icra vekalet ücreti ve icra masrafları dahil edilir.

Ücretsiz İspark Otopark Aboneliği

İspark’ın otoparklarından ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğiniz yollar vardır. Fakat bu yollar hile veya hurda ile gerçekleştirilmek yerine tamamen yasal bir şekilde kullanım hakkı doğarak otopark kullanılır. İspark otoparklarından ücretsiz bir şekilde yararlanabilecek kişiler aşağıdaki listede yer aldığı gibidir:

  • Sağlık çalışanları

Engelli ve özel statüye sahip olan kişiler günlük yol üstü otoparklardan 3 saat ücretsiz, katlı ve açık otoparklardan 10 saate kadar ücretsiz faydalanabilir.

İspark Kaç Dakikaya Kadar Ücretsiz?

İspark otoparkları belirli bir dakikaya kadar ücretsizdir. Fakat dakikayı aşan süreler için sizden otopark ücreti tahsil edilir. İspark’a aracınızı götürdünüz ve 15 dakika kadar otoparkta aracınızı beklettiniz. O halde İspark’a herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Çünkü 15 dakikaya kadar olan otopark ücreti alınmamaktadır.

İspark Günlük Ücret Ne Kadar?

Uygun fiyatlara aracınızın otoparkını yapabileceğiniz İspark otoparklarından günlük ücretlendirmelerle yine faydalanabilirsiniz. İSPARK günlük ücreti yani otopark ücreti 50 – 60 TL olarak değişiklik göstermektedir. Yine bu fiyatlandırma lokasyona bağlı olarak azalabilir de artabilir de. Bu yüzden uygun fiyatlı İspark otoparkı bulmanız daha uygun olacaktır.

İSPARK Aylık Aboneliği Her Yerde Geçerli Mi?

İspark abonelikleri  İstanbul genelindeki tüm otoparklardan geçerlidir.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın