İstanbul Altın Borsası Nerede Nasıl Gidilir?

İstanbul Altın Borsası Nerede, İstanbul Altın Borsası Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İstanbul Altın Borsası Nerede

İstanbul Altın Borsası Nerede

İstanbul Altın Borsası nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yenibosna Merkez, Ladin Sk. No:24, 34197 Bahçelievler/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İstanbul Altın Borsası Nasıl Gidilir

İstanbul Altın Borsası nasıl gidilir, İstanbul Altın Borsası yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

İstanbul Altın Borsası Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
26Dikilitaş – Eminönü Kantarcilar
26AEminönü Kantarcilar – Fulya Mahallesi
28Beşiktaş Peronlar – Topkapi
28TTopkapi – Beşiktaş Peronlar
30DVadi – Yenikapi Etkinlik Alani
70KEOsmanbey – Eminönü Kantarcilar
DOLMUŞ: D46Eminönü İskele
EM1Eminönü – Perpa 1
EM2Şişhane 6 – Eminönü
31EKuyumcukent – Eminönü/Ring
32Cevatpaşa – Eminönü
33Giyimkent – Eminönü/Ring
33BEminönü – Şehit Türkmen Tekin
33EKemerpark Evleri – Eminönü
33ESGiyimkent – Eminönü
33TEHz.Ali Camii – Eminönü
33YGiyimkent – Eminönü/Ring
35Eminönü – Koca Mustafapaşa
36CECebeci Peronlar – Eminönü
36KEEminönü – Masalpark

İstanbul Altın Borsası En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Karaköy – Besiktas Yönü3 dk yürüme
Karaköy – Eminönü Yönü4 dk yürüme
Eminönü – Sahil (11) Yönü13 dk yürüme

İstanbul Altın Borsası Telefon Numarası

Telefon: 02122926600

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın