İstanbul Havalimanı

İstanbul Havalimanı Nerede, Nasıl Gidilir ve ulaşım yolları hakkındaki farklı seçenekleri yazalım. Ayrıca yeni hava alanının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel olarak bir açılış günü olduğunu da belirtelim.

İstanbul Hava alanına Nasıl Gidilir?

Nasıl gidilir sorusuna cevap vermeden önce, öncelikle bu kadar büyük bir yapıyı ve hizmeti bize kazandırdığı için Cumhurbaşkanımız sayı Recep Tayyip Erdoğan beyefendiye gerçekten teşekkür ediyoruz.

Yeni hava alanı İstanbul Avrupa yakasında yer almakta olup, kentin hemen her önemli noktasından buraya ulaşım seçenekleri bulunmaktadır. Her nerede olursanız olun otobüs, taksi, özel araç, metro ya da metrobüsle bir şekilde buraya gelebilirsiniz.

Metrobüs ile Ulaşım : Şuan için metrobüs çalışmaları devam etmektedir. 2019 yılı itibariyle Metrobüs hattının faaliyete geçmesi beklenmektedir.

Özel Araç : Taksim meydandan yeni hava alanına yaklaşık olarak 45 km mesafe bulunmaktadır. Gidiş gelişe göre benzin bulundurmanız gerekiyor. Ayrıca yeni hava limanı otoparkları ise ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tabi yıl sonuna kadar.

Otobüsle ile Ulaşım : Havaş ve diğer otobüs imkanları ile hava limanına en yakın mesafeden yani Sirkeciden 18 lira karşılığında gidebilirsiniz. Tabi diğer ulaşım noktalarından fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Hatlar ise şöyledir : Beylikdüzü Tüyap, Otogar, Bakırköy,Beşiktaş, Alibeyköy Cep Otogarı, Kadıköy, Hacıosman, Tepeüstü, Arnavutköy, Kemerburgaz, Sarıyer, Başakşehir, Bahçeşehir, Mahmutbey Metro, Halkalı ve Mecidiyeköy.

Metro ile Ulaşım : Mevcut durumda, yani 2018 yılı itibariyle Metro çalışmaları daha bitmemiştir. Bundan dolayı metro ile gidemezsiniz. Ancak 2019 yılı itibariyle Gayrettepe hattı aktif olacağı için metro ile gidiş gelişler başlayacak.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın