İstanbul Kongre Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul kentimizin en merkezi noktalarından birisi olan Şişli’de yer alan kongreler vadisinde bulunan İstanbul Kongre Merkezi Nerede ve Nasıl Gidilir?

İstanbul Kongre Merkezi Nerededir?

Darülbedai Caddesi Maçka/Şişli’de yer alan kongre merkezinin Atatürk Havalimanı (Avrupa Yakası) 45 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu Yakası) 55 dakika mesafesi bulunmaktadır.

Yürüyerek Taksimden kolayca ulaşabileceğiniz gibi M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına binip Taksim durağında indikten sonra yine yürüyerek klayca kongre merkezine gelebilirsiniz.

Taksim, Eminönü ve ya Mecidiyeköy semtlerinden herahngi birinden geçen otobüslerle gelip kongre merkezine ulaşımda sıkıntı yaşamazsınız.

Yine bulamazsanız Taksim meydanında kime sorsanız gösterir size.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın