İstanbul Mısır Çarşısı

İstanbul denilince ilk akla gelen çarşılardan birisi olan ve yabancılarında hayli rağbet ettiği Mısır çarşısı nerede nasıl gidilir hakkında yazmak istiyoruz.

Mısır Çarşısı Nerededir?

Mısır Çarşısı Eminönü’nde yer alır. Eminönü’ne gelen hemen herkesin mutlaka yolunun bir kısmının düştüğü bir çarşıdır. İstanbul’a gelen yerli ve yabancı turistlerin mutlaka görmeye geldiği çarşılardan birisidir.

Mısır Çarşısı Nasıl Gidilir?

Anadolu tarafından geliyorsanız eğer Eminönü’ne geldiğinizde göreceksiniz. Eğer Avrupa tarafından geliyorsanız sa Kabataş-Topkapı Tramvayı ile Eminönü’ne gelip burada çarşıya geçebilirsiniz.

Mısır çarşısı genellikle gün içinde yani 08:00 ve 19:30 arasında açıktır. Ancak dini ve resmi bayramlarda ise kapalıdır.

İstanbul Mısır Çarşısı Nerede, Nasıl Gidilir
İstanbul Mısır Çarşısı Nerede, Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın