İzmir Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede, İzmir Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Fevzi Paşa, 452. Sk. 15 A, 35260 Konak/İzmir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir?

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğüne nasıl gidilir, İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

18Yeşi̇lyurt – Konak
19Şehi̇tler – Konak
20Koop. Evleri̇ – Konak
202Cumhuri̇yet Meydanı – Havali̇manı
253Halkapınar Metro – Konak
302Otogar – Konak
466Şi̇ri̇nyer Akt. – Konak
811Engelli̇ler Merkezi̇ – Montrö
920Çi̇ğli̇ Merkez – Konak
930Bornova – Konak
484Konak
104Buca Toplu Konutları – Konak
171Tınaztepe – Konak
465Tınaztepe – Konak
285Evka-1 – Konak
374İzkent – Konak
72İşçi̇evleri̇ – Konak
105Çamlıkule – Konak
10Konak
951Konak
İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü İletişim

Telefon: (0232) 280 35 00

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın