İzmir Ticaret Odası Nerede Nasıl Gidilir?

İzmir Ticaret Odası Nerede, İzmir Ticaret Odası Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İzmir Ticaret Odası Nerede

İzmir Ticaret Odası Nerede

İzmir Ticaret Odası nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Alsancak, Akdeniz Mahallesi, Atatürk Caddesi No:190, 35220 İzmir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İzmir Ticaret Odası Nasıl Gidilir

İzmir Ticaret Odası nasıl gidilir, İzmir Ticaret Odası yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

İzmir Ticaret Odası Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

İzmir Ticaret Odası En Yakın Otobüs Durakları

İzmir Ticaret Odası Telefon Numarası

Telefon: 4449292

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın