İzmir’den Foça’ya Nasıl Gidilir & Yol Tarifi

Foça, İzmir’in bir ilçesidir ve eski yeni olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu makalemizde sizler için Eski Foça’ya nasıl gidilir, yol tarifi ve ulaşım seçenekleri üzerinde duracağız.

Eski Foça’ya Nasıl Gidilir

Şehir Merkezi Foça Arası Kaç Km
70 km (Trafik yoğunluğuna göre kendi aracınızla 1 saat sürüyor)
Otobüsle
İzmir otogarından Foça’ya kalkan otobüsler ilk perondan kalkıyor. Biletinizi alıp gidebilirsiniz.
Taksi
İzmir şehir merkezinden Foçaya taksi ile gidebilirsiniz ancak hesap yüklü gelebilir.
İzban Metro
İzmir’de faaliyet gösteren İzban Metro hattına binerek Hatundere istasyonundan inip 744 nolu otobüslere binerek Foçaya gidebilirsiniz.
İstanbul’dan Foça’ya Nasıl Gidilir
İstanbul istikametinden gelenlerin Manisa üstünden sahil şeridi hattına girip o güzergahtan Foça’ya gelmeleri yol tarifi açısından daha iyi duruyor.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“İzmir’den Foça’ya Nasıl Gidilir & Yol Tarifi” üzerine 2 yorum
Yorum yapın