Kadıköy Festival Park Nerede Nasıl Gidilir

Kadıköy Festival Park Nerede, Kadıköy Festival Park Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kadıköy Festival Park Nerede Nasıl Gidilir

Kadıköy Festival Park Nerede

Kadıköy Festival Park nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Caferağa, 34710 Kadıköy/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Festival Park Nasıl Gidilir

Kadıköy Festival Park nasıl gidilir, Kadıköy Festival Park yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Kadıköy Festival Park‘a Giden Ulaşım Araçları

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

  • Otobüs Otobüs: 14B, 14ES, 14ŞB, 16D, 4
  • Tren Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  • Metro Metro: M4
  • Tramvay Tramvay: T3

Kadıköy Festival Park Telefon Numarası

Telefon: 0224 975 00 00

İnternet Sitesi: Kadıköy Belediyesi

Genel kategorimize de bakabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın