Kanlıkavak Parkı Eskişehire Nasıl Gidilir

Eşsiz doğal güzelliklerin hâkim olduğu Kanlıkavak Parkı, Eskişehir’in en göz alıcı alanlarından biridir. Eşsiz doğal güzelliği ve huzurlu atmosferi ile Kanlıkavak Parkı, Eskişehirlilerin özellikle hafta sonları güzel vakit geçirmek için tercih ettiği bir yerdir. Eskişehir ilinin kalbinde yer alan Kanlıkavak Parkı, huzurlu atmosferi ve göz alıcı doğası ile Eskişehir halkının vazgeçilmez yeridir. Eskişehir’den geçen herkesin mutlaka görmesi gereken güzellikleri ve dingin atmosferi içinde barındıran huzurlu bir ortam olduğundan dolayı Kanlıkavak Parkı Eskişehire nasıl gidilir sorusu, Eskişehir’i gezmek için gelen bireyler tarafından sıklıkla sorulmaktadır.

Eskişehir Kanlıkavak Parkı Nerede

Ünlü efsanelere konu olan bu eşsiz güzellikteki parkı merak edeneler Eskişehir Kanlıkavak Parkı nerede sorusunu sıklıkla dile getirirler. Kanlıkavak Parkı, Eskişehir’in ortasında yer almaktadır.

Kanlıkavak parkında ne yapılır?

Eskişehir’in gözdesi olarak bilinen Kanlıkavak Parkı içerisinde spor yapmayı seven vatandaşlar için fitness alanı, çocuklar için çocuk oyun alanı, süs havuzu, oturma birimleri ve yürüyüş yolları yer alıyor.

Kanlı Kavak Parkı Eskişehire Nasıl Gidilir

Kanlı Kavak Parkı Eskişehire nasıl gidilir sorusuna cevaben, Kanlıkavak Parkı Eskişehir’in ortasında, Osmangazi ile Kırmızı toprak mahallesi arasında yer almaktadır. Kanlıkavak Parkı, Avrupa’nın en ünlü parklarına rakip olabilecek bir güzelliğe sahiptir. Kanlıkavak Parkı’na toplu taşıma ile gitmek isteyenler Kanlıkavak Parkı yakınından geçen otobüs hattını kullanabilirler. Bunlar; 31S, 43S, 63K, 9S numaralı otobüslerdir. Kanlıkavak Parkı, köklü geçmişiyle birçok efsanenin doğum yeri olmuştur. Günümüzde büyüleyici doğal manzarası ile birçok kişinin ilgisini çekmekte, aynı zamanda ilginç efsaneleri ile de birçok turisti etkilemektedir.

Otobüsle Kanlıkavak parkına gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

9SOtogar
70SDanişment
11Orhangazi Fidanlık Mevki – Odunpazarı (Siyah)
11Karacaşehir – Odunpazarı (Kırmızı)
16Çamlıca – Odunpazarı (Siyah)
16Çamlıca – Odunpazarı (Kırmızı)
17Sazova – Bademlik (Siyah)
26Tepebaşı – Diş Hastanesi (Kırmızı)
29Tepebaşı – Terminal (Siyah)
31Turgutlar – Odunpazarı (Siyah)
92KOdunpazarı – Erenköy
64SOdunpazarı – Mollaoğlu / Çanakkıran
72SOdunpazarı – Yukarı Kalabak
73SOdunpazarı – Demirli
83SOdunpazarı – Dutluca
86SOdunpazarı – Kargın
999SOtogar Ring Hattı (GECE)

Kanlıkavak Parkı Eskişehire Nasıl Gidilir
İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın