Kanlıkavak Parkı Eskişehire Nasıl Gidilir

Eşsiz doğal güzelliklerin hâkim olduğu Kanlıkavak Parkı, Eskişehir’in en göz alıcı alanlarından biridir. Eşsiz doğal güzelliği ve huzurlu atmosferi ile Kanlıkavak Parkı, Eskişehirlilerin özellikle hafta sonları güzel vakit geçirmek için tercih ettiği bir yerdir. Eskişehir ilinin kalbinde yer alan Kanlıkavak Parkı, huzurlu atmosferi ve göz alıcı doğası ile Eskişehir halkının vazgeçilmez yeridir. Eskişehir’den geçen herkesin mutlaka görmesi gereken güzellikleri ve dingin atmosferi içinde barındıran huzurlu bir ortam olduğundan dolayı Kanlıkavak Parkı Eskişehire nasıl gidilir sorusu, Eskişehir’i gezmek için gelen bireyler tarafından sıklıkla sorulmaktadır.

Eskişehir Kanlıkavak Parkı Nerede

Ünlü efsanelere konu olan bu eşsiz güzellikteki parkı merak edeneler Eskişehir Kanlıkavak Parkı nerede sorusunu sıklıkla dile getirirler. Kanlıkavak Parkı, Eskişehir’in ortasında yer almaktadır.

Kanlı Kavak Parkı Eskişehire Nasıl Gidilir

Kanlı Kavak Parkı Eskişehire nasıl gidilir sorusuna cevaben, Kanlıkavak Parkı Eskişehir’in ortasında, Osmangazi ile Kırmızı toprak mahallesi arasında yer almaktadır. Kanlıkavak Parkı, Avrupa’nın en ünlü parklarına rakip olabilecek bir güzelliğe sahiptir. Kanlıkavak Parkı’na toplu taşıma ile gitmek isteyenler Kanlıkavak Parkı yakınından geçen otobüs hattını kullanabilirler. Bunlar; 31S, 43S, 63K, 9S numaralı otobüslerdir. Kanlıkavak Parkı, köklü geçmişiyle birçok efsanenin doğum yeri olmuştur. Günümüzde büyüleyici doğal manzarası ile birçok kişinin ilgisini çekmekte, aynı zamanda ilginç efsaneleri ile de birçok turisti etkilemektedir.

Otobüsle Kanlıkavak parkına gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

9S Otogar
70S Danişment
11 Orhangazi Fidanlık Mevki – Odunpazarı (Siyah)
11 Karacaşehir – Odunpazarı (Kırmızı)
16 Çamlıca – Odunpazarı (Siyah)
16 Çamlıca – Odunpazarı (Kırmızı)
17 Sazova – Bademlik (Siyah)
26 Tepebaşı – Diş Hastanesi (Kırmızı)
29 Tepebaşı – Terminal (Siyah)
31 Turgutlar – Odunpazarı (Siyah)
92K Odunpazarı – Erenköy
64S Odunpazarı – Mollaoğlu / Çanakkıran
72S Odunpazarı – Yukarı Kalabak
73S Odunpazarı – Demirli
83S Odunpazarı – Dutluca
86S Odunpazarı – Kargın
999S Otogar Ring Hattı (GECE)

 

Kanlıkavak Parkı Eskişehire Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın