Karacaahmet Mezarlığı Nasıl Gidilir

İstanbul karacaahmet mezarlığı nerede veya karacaahmet mezarlığı nasıl gidilir merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır. Karacaahmet mezarlığı nerede ve karacaahmet mezarlığına nasıl gidilir konularında sizlere ulaşım araçlarını, ulaşım yollarını ve yol tariflerini detaylı bir şekilde anlatacağız.

İstanbul’un en eski mezarlığı olarak bilinen İstanbul Karacaahmet mezarlığı aynı zamanda eski olmasıyla birlikte en büyük mezarlığı olarak bilinmektedir. Ünlü isimlerinde mezarlığının burada olması nedeniyle çok fazla rağbet gören bir mezarlıktır. Anadolu yakasında bulunan mezarlık 14. Yüzyıldan beri kullanımdadır.

Karacaahmet Mezarlığı Nerede

Karacaahmet mezarlığının nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Zeynep Kamil, 34672 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Anadolu yakasında bulunan mezarlığa İstanbul’un bir çok noktasından sorunsuz ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Karacaahmet Mezarlığına Nasıl Gidilir

Karacaahmet mezarlığına nasıl gidilir diyorsanız sizlere cevabımız otobüs, tren, metro veya dolmuş olacaktır. 4 farklı ulaşım aracı da mezarlığa gitmektedir. Sizlere en uygun olan ulaşım aracını tercih ederek sorunsuz olarak mezarlığa ulaşabilirsiniz. Mezarlığa gitmek için yukarıda ki ulaşım araçlarını kullanabildiğiniz gibi aynı zamanda ticari taksi veya özel aracınızla da gidebilirsiniz.

Karacaahmet Mezarlığı Otobüs Seferleri

Karacaahmet mezarlığına giden otobüslerin sayısı 20 adettir. 20 farklı numaraya sahip olan otobüs hatlarına binerek mezarlığa gidebiliyorsunuz. Otobüs numaralarını sizler için aşağıda listeledik.

9AHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
11KKazım Karabekir
11PSarıgazi Garajı
12Kadıköy
12CÜsküdar Devlet Hastanesi
15FKadıköy
13Batı Ataşehir Peronlar / Peron Yönü
14MYeni Camii / Sondurak Yönü
14YKadıköy / Rıhtım Peron Yönü
2Harem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
3Hattat Hasan Çelebi Caddesi

 

Otobüsle gidebildiğiniz aynı zamanda metro veya trenle de gidebilirsiniz. Metroyla mezarlığa gitmek isterseniz M4 veya M5 adlı metrolara binebilirsiniz. Marmarayla Karacaahmet mezarlığına gitmek isterseniz de Ataköy – Pendik, Halkalı – Gebze Marmaray tren seferlerine binebilirsiniz. Karacaahmet mezarlığı yol tarifi denilince akla gelebilecek yol tarifleri yukarıdaki gibidir. Yukarıdaki ulaşım araçları sayesinde zahmetsiz olarak mezarlığa gidebiliyorsunuz.

Karacaahmet Mezarlığı İletişim

Telefon: (0216) 586 55 11

Karacaahmet Mezarlığı Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın