Karaman Devlet Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir?

Karaman Devlet Hastanesi Nerede, Karaman Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Karaman Devlet Hastanesi Nerede

Karaman Devlet Hastanesi Nerede

Karaman Devlet Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Üniversite Mh., 1984. Sok. No:1, 70200 Merkez/Karaman Merkez/Karaman olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Karaman Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir

Karaman Devlet Hastanesi nasıl gidilir, Karaman Devlet Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Karaman Devlet Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
64-ASille
64-BAlaaddin
65-AAdliye
96-AErenköy
99-ATatköy
66-AKültürpark
69-AErenköy
48-AS. Eyyubi̇ Hadi̇mi̇ Cad
52-AMeram Devlet Hastanesi̇
56-AŞeyh Şami̇l
67-AMi̇mar Si̇nan
97-ADere Tıp Sanayi̇ / Ring
109-AEski̇ Sanayi̇ Neü Köyceği̇z
72-AErenköy

Karaman Devlet Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Gökçedağ3 dk yürüme
Yeditepe4 dk yürüme
Karamevlüt5 dk yürüme
Eski Sille Cd11 dk yürüme

Karaman Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Telefon: 03382263000

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın