Kars Harakani Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir

Eğer bir gün yolunuz Kars’a düşerse ve Kaz yiyecekseniz hava limanından şehir merkezine nasıl gidilir, ulaşım ve yol tarifi seçeneklerini hemen yazalım.

Kars Havaalanı Nasıl Gidilir

Şehir Merkezi Havaalanı Arası Kaç Km
8 km (Trafik yoğunluğuna göre 10-20 dakika sürüyor)
Şehir Merkezinden Hava alanına
Özel taksiler, Minibüsler ve araç kiralayarak şehir merkezine gidebilirsiniz.
Taksi
Şehir merkezinde, yani Kazım Karabekir caddesi üzerinden taksilerle hava alanına gidebilirsiniz.
Minibüs
Kazım Karabekir caddesi üzerinden minibüslere 5 lira vererek ulaşabilirsiniz. Zaten hava alanı yakın olduğu için kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Tren
Bilgi Yok
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın