Kayseri Bit Pazarı Nerede Nasıl Gidilir

Kayseri Bit Pazarı Nerede, Kayseri Bit Pazarı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kayseri Bit Pazarı Nerede Nasıl Gidilir

Kayseri Bit Pazarı Nerede

Kayseri Bit Pazarı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Karacaoğlu, 38050 Melikgazi/Kayseri olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kayseri Bit Pazarı Nasıl Gidilir

Kayseri Bit Pazarı nasıl gidilir, Kayseri Bit Pazarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Kayseri Bit Pazarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
570HACILAR
571HACILAR SERVER
572HACILAR FAKÜLTE
574BEĞENDİK ÇİFLİK
577SAKAR-EŞMECIK
578HACILAR ULUYER
579HASAN DAĞI (HACILAR)
36Danisment Ici 8 Son Durak
223Fakulte Ici 1
43SELÇUKLU YUKARI
44SELÇUKLU YUKARI FAKÜLTE
48SELÇUKLU AŞAĞI FAKÜLTE
35DANİŞMENT OSMANLI
38DANİŞMENT SOSYAL TESİS
220Osmanli 8
221Otobüs Durağı
45SELÇUKLU KÜÇÜKALİ
47SELÇUKLU AŞAĞI
60HÜRRİYET 6:00 KOÇAK
61HÜRRİYET 06:30

Kayseri Bit Pazarı En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Necmiye Ozderici Kuran Kursu2 dk yürüme
Caferbey Muhtarlik4 dk yürüme
Battalgazi Girisi Isiklar5 dk yürüme
Battalgazi Trafo7 dk yürüme
Battalgazi 37 dk yürüme
Kiçikapi Polis Karakolu 18 dk yürüme
Mustafa Ozgur Ilk.Ogr.Okulu9 dk yürüme

Kadıköy Cuma Pazarına Nasıl Gidilir adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın