Kayseri Yüzme Kursu Nasıl Gidilir

Kayseri Yüzme Kursu Nerede, Kayseri Yüzme Kursu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kayseri Yüzme Kursu Nerede

Kayseri Yüzme Kursu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Barbaros, Kaldırım Cd. No:10, 38000 Kocasinan/Kayseri olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kayseri Yüzme Kursu Nasıl Gidilir

Kayseri Yüzme Kursu nasıl gidilir, Kayseri Yüzme Kursu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Kayseri Yüzme Kursu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

106BAĞDAT YENİDOĞAN İSTASYON CAD. ÜST GEÇİT
110GOP KOCASİNAN TEPEEVLER ÜST GEÇIT
113GOP KOCASİNAN TEPEEVLER ÜST GEÇIT KARADENİZ CAD.
190YEŞİL MAHALLE İSTASYON ALTGEÇİT
191YEŞİL MAH. ALT GEÇİT HASTANE
203BOZTEPE HASTANE
206SANCAKTEPE
281ŞEKER TEPEEVLER ÜSTGEÇIT
470AKİN-YAZIR
475KUŞÇU-BOYACI
478ÇEVRİL
100Ahi Evran Zaviyesi
114Kocasinan Tepe Evler Son Durak
184Mimarsinan E.M.Lisesi
18654- Kiçikapı
487Erkilet Ici Osmanli Mah.1
80YENİ MAH.
81YENİ MAH. FAKÜLTE
182HAKİMİYET YENİŞEHİR İSTASYON
200BOZTEPE İSTASYON CAD.

Kayseri Yüzme Kursu En Yakın Otobüs Durakları

Barbaros Girisi4 dk yürüme
Sumer Yuzme Havuzu4 dk yürüme
Adliye 16 dk yürüme
Veterinerlik Fakulte6 dk yürüme
Yeni Emniyet 17 dk yürüme
Yeni Emniyet8 dk yürüme
Tren Gari27 dk yürüme

Kayseri Yüzme Kursu Telefon Numarası

Telefon: 444 2 899

Kayseri Yüzme Kursu Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın