Kazablanka Marakeş Trenle ve Otobüsle Nasıl Gidilir

Kuzey Afrika ülkesi olan Fas’ın iki kenti olan Kazablanka’dan Marakeş şehrine trenle gidebilmek için mutlaka Casa Voyageurs Tren İstasyonunu kullanmanız gerekmektedir?

Kazablanka Marakeş Nasıl Gidilir?

Kazablanka şehir merkezinden Tren istasyonuna gidebilmek için kırımızı renkli Petit taksilere 25-30 dirhem verip istasyona hemen gidebilirsiniz?

İkinci sınıf tren bileti ise 95 Dirhem. Tren yaklaşık olarak 3.5 saat gitmekte ve Marakeşe varmaktadır. Tren bileti için kuyruğa girip alabileceğiniz gibi bilet makinelerinden de alabilirsiniz. Ancak bilet makineleri Fransızca olduğu için mutlaka hemen yanı başınızda koruma için bekleye güvenlik görevlilerinden yardım alın ve biletinizi alın.

Otobüsle gitmek isteyenler ise aradaki mesafe 240 km ve yol 3 saat civarında sürmektedir. Ancak bazen otobüsler eski olabilir. Dikkatli olun. Mideniz bulanmasın.

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın