Key Museum

Key Museum Nerede, Nasıl Gidilir? İzmir Torbalı ilçesinde yer alan bu otomobil / araba müzesi, ziyaretçilerine farklı deneyimler sunmaktadır.

 Key Museum Nerededir?

40 motor ve 130 araçtan oluşan müze İzmir Torbalı ilçesindedir. İzmir Konak ilçe merkezine 50 km mesafede olup 1 trafik durumuna göre 1 saat kadar gidebilirsiniz. İZBAN ile Torbalı’ya gelip Torbalı’dan taksiyle ulaşabilirsiniz, İZBAN’a binip Tepeköy durağında indikten sonra 712 ve 701 nolu otobüslerinden herhangi biriyle “Temel” durağında inmelisiniz.

Giriş ücreti ve saatleri?

Hafta içi pazartesi ve salı günleri hariç diğer günler saat 10:00 – 17:00 saatleri arasında açıktır.

  • Müze kart sahipleri %15 indirimle içeri girebilirler.
  • Tam bilet 20 lira
  • Öğretmen, yaşlılar ve öğrencilere 10 lira
  • Çocuklara 15 lira
  • Engelliler ve 0-6 yaş arasına ise ücretsizdir.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın