Kharkiv Havaalanı Şehir Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir

Türk gençlerin Doğu Avrupa’da en çok gittikleri şehirlerden birisi olan Kharkiv’e geldiğiniz zaman hava limanından şehir merkezine nasıl gidilir, yol tarifi ve ulaşım olanaklarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Kharkiv Havaalanı Nasıl Gidilir?

Şehir Merkezi Havaalanı Arası Kaç Km
10 km (Trafik yoğunluğuna göre 10-20 dakika sürüyor)
Şehir Merkezinden Hava alanına
Özel taksiler, Minibüsler ve araç kiralayarak ya da UBER ile hava limanına gidebilirsiniz.
Taksi
Hava limanından şehir merkezine Taksiler normalde 80 UAH ile gitmektedir. Ancak Türk uçakları hava alanına gece indikleri için Taksiciler 300 UAH istemektedirler. Pazarlık gücünüze göre fiyatı aşağı çekebilir ya da bizim yaptığımız gibi hava alanı dışına çıkıp korsan taksilerle 50 UAH fiyata gidebilirsiniz.
Otobüsler
Hava limanından şehir merkezine giden otobüsler bulunmaktadır. Ancak gündüz sefer yapmaktadırlar. Uçak gece indiği için siz bu hizmeti kullanamazsınız.
Tren
Bilgi Yok
UBER
Biz hem şehir merkezinden hava limanına hemde tersi istikamette kullandık ve memnun kaldık. Kullanılabilir. 80 UAH falan tutuyor.
OTEL Hizmeti
Kaldığınız otelden sizi hava alanında karşılaması için özel araç isteyebilirsiniz. Bu araçların bedeli genellikle 120 UAH tutmaktadır.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Kharkiv Havaalanı Şehir Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir” üzerine 2 yorum
Yorum yapın