Kitap Hediye Notu (En İyileri)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde kitap hediye notu konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize kitap hediye notu konusunda çok detaylı bir şekilde bilgi paylaşmış olacağız. Bununla birlikte kitap hediye notları, arkadaşa kitap hediye notu, hediye kitap notu, kitaplarda hediyesine not başlıklarında da farklı bilgileri sizlere aktarmış olacağız.

İçindekiler

Hediye vermek en az hediye almak kadar keyifli ve zevk verici bir eylemdir. Birisine hediye verdiğimizde ve karşı taraf hediyesini aldığında inanılmaz bir şekilde mutlu olur. Karşı tarafın mutluluğuyla da sizler bundan zevk alırsınız. İnsan suratında beliren hafif bir gülümseme ve sevinç bizim için, hediyeyi verdiğimiz kişi için aslında çok önemlidir… Peki, kitap hediye notu olarak ne yazılabilir? İşte sizlere tüm detaylarıyla birbirinden güzel kitap hediye notları!

kitap hediye notları

Kitap Hediye Notu

Birisine kitap hediyesi vermek istiyorsunuz fakat vereceğiniz kitap için hediye notuna ne yazmanız gerektiği konusunda kararsız mı kalıyorsunuz? O halde sizlere birbirinden güzel ve en iyi kitap hediye notlarını paylaşmak isteriz. Paylaşacağımız kitap hediye notları sayesinde emin olunuz hediye alan karşı taraf fazlasıyla sevinecektir.

 • Okurken yüzünden tebessüm eksik olmasın, aklına gelirsem ne mutlu bana.
 • Ruhun doysun…
 • Kitaplığımdan en sevdiğim kitap en sevdiğim insana ait şimdi.
 • ‘’Üstünü çizeceğimiz cümleler kuralım seninle boş duvarlara. Acıya inat umutlar bırakalım.’’ – Umut Güner
 • ‘’Bizim gençliğimizde seni seviyorum denmezdi. Kitap hediye edilirdi.’’ – Cahit Zarifoğlu
 • ‘’Her şeye sahip birine bile eski bir kitap hediye edilebilir.’’ – Amin Maalouf

Kitap Hediyesine Not

Sevgilinize, eşinize, dostunuza veya bir arkadaşınıza bir hediye kitap aldığınızda hediye notu olarak ne yazmanız gerektiği konusunda endişeye kapılıyorsanız sizlere yardımcı olalım. Aşağıda paylaştığımız kitap hediyesine notları kullanabilirsiniz.

 • Gerçek dostlar yıldızlara benzerler. Araya not bırakmak yerine kitabın içine yazmayı ve yazılmasını tercih ederim. Paylaşmaksa çıkarsız sevgiyi hissetmekse içtenliği aramaksa dertlere çözüm güvenebilmekse nedensiz.
 • Senle büyüdüm ben bu sokaklarda. İlk mahalle maçında yenilip, senle birlikte sinirlendim. İlk âşık olduğumda senle sevinç çığlıkları attım ve ilk terk edildiğimde senin yanında döktüm gözyaşlarımı. İyi ki varsın sen iyi ki benim kardeşim olmuşsun koca yürekli adam.
 • Biriyle arkadaş olmak çok zor bir eylem. Onu tanımak, onun seni tanıması, eksi artı yönleri teker teker öğrenmek. Arkadaşlık zor iş ama kardeşlik daha zor bir iş. İyi ki birbirimizi bu kadar iyi tanımışız ve iyi ki kardeş olabilmişiz. Varlığına her gün şükrettiğim en iyi dostumsun sen.
 • Her zorluğun altından beraber kalktıysak ve her anımızın değerini bilerek yaşadıysak bizi artık ne yollar ayırabilir ne de yıllar. Seni tanıdığım o ilk güne, seninle paylaştığım her anıya ve bana sunduğun en içten duygularına ne kadar teşekkür etsem az.
 • İnsanoğlu şu hayatta her şeye alışıyor da bir tek sevdiklerini kaybetmeye alışamıyor. Sen gibi bir arkadaşı bulmuş olmak beni her ne kadar sevindiriyor olsa da bir gün seni kaybedecek olma ihtimalimi düşünmek bile istemiyorum.
 • Hayatımda tanıdığım en değerli insan; sevgili öğretmenim. İyi ki sizi tanıma şerefine erişebilmişim. İyi ki siz bana öğretmişsiniz doğru ile yanlışı.
 • Okuduğum en değerli kitabın, altı çizilmekten yırtılan satırları gibisin ey sevgili. Seni sonsuza kadar bıkmadan usanmadan okuyabilir. Umarım sen de benimle aynı duyguları paylaşabilirsin.
 • Değerli insanlar asla eskimezler. Tıpkı senin asla hayatımdan silinip gitmeyeceğin gibi. Seni her düşündüğünde hala şükredebiliyorsam, vardır tanrının bir bildiği.

Birisine kitap hediye etmek ve hediye edilen kitabın içerisine küçük bir not bırakmak ince ve naif insanların işidir. Düpedüz kitabı birisine hediye etmek yerine bu tür eylemlerde bulunarak hediyeyi alan kişinin kalbini çok daha sıcak yapabilir ve sevincini çok daha iyi bir şekilde görebiliriz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın