Kız Kulesi Nasıl Gidilir (Süper Tarif)

Kız Kulesi Nerede, Kız Kulesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kız Kulesi Nerede

Kız Kulesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Salacak, 34668 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kız Kulesi Nasıl Gidilir

Kız Kulesi nasıl gidilir, Kız Kulesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Kız Kulesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
2Üstbostancı
5Valievleri
6Harem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
9Adem Yavuz Mahallesi
9AHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
11BEHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
11CHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
11DKuran Kursu / Son Durak Yönü
11EEsatpaşa
11ESHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
11KDörtyol / K.K.Bekır Mah. Yönü
11LEsatpaşa
11MEvtaş Blokları / Üsküdar 13c Yönü
11NEsenevler Mahallesi
11PHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
11STHarem / D100 Karayolu Yönü
11THarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
11YYavuztürk Siteler
11ÜHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
13MHarem Peron 3 / Kadıköy Yönü
Kız Kulesi En Yakın Otobüs Durakları
Durak adıMesafe
Şemsipaşa Askeri Sos / Üsküdar Yönü4 dk yürüme
Kız Kulesi / Harem Yönü6 dk yürüme
Üsküdar Marmaray / Peron Yönü7 dk yürüme
Üsküdar Marmaray / Sıle Yönü13 dk yürüme
Doğancılar / Kadıköy Yönü14 dk yürüme

Kız Kulesi Telefon Numarası

Telefon: 02163424747

Kız Kulesi Nerede, Nasıl Gidilir
Kız Kulesi Nerede, Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın