Kızılay’dan Anıtkabir’e Nasıl Gidilir?

Ankara’nın en merkezi konumu olan ve herkesin buluşma noktası Kızılay meydanından, Ulu önder Atatürk’ün ebedi karargahı olan Anıtkabir’e nasıl gidilir?

Kızılay Anıtkabir Nasıl Gidilir?

Kızılay meydanından Anıtkabire gidebilmek için birden fazla ulaşım aracıyla birlikte birden fazla ulaşım yolu bulunmaktadır. Bu ulaşım araçları ve ulaşım yollarından sizlere en uygun olan seçeneği kullanabilirsiniz. Bu sayede sorunsuz olarak en kısa yoldan Anıtkabir’e ulaşmış olursunuz.

Kızılay Anıtkabir Arası Kaç Km

Kızılay Anıtkabir arası kaç KM diye soracak olursanız sizlere cevabımız 3 KM olacaktır. Herhangi bir arabaya binmek yerine veya metroya binmek yerine kolay bir şekilde hiç yorulmadan yürüyerek Kızılay’dan Anıtkabir’e gidebilirsiniz.

Metroyla Anıtkabire gitmek isterseniz öncelikle Kızılayda metroya binin ve Tandoğanda inin. Oradan da küçük bir mesafe yürüyerek Anıtkabire ulaşabilirsiniz.

Anıtkabir’e Giden Otobüsler

448Beşevler-Bahçelievler
464Subayevleri – Bahçelievler
267Etlik-Kazım Karabekir-Beşevler
445Solfasol-Bahçelievler-Aşti
484Pursaklar-Teknikokullar-Beşevler-Aşti
220-7(Öho) Mamak-Batıkent Jandarma-Maltepe
267-2Etlik – Kazım Karabekir – Beşevler(Mustafa Kemal Devlet Hastanesine Gider)
506-2Beşevler-Sincan Ahi Mesud Blv
513-2Beşevler-Sincan
518-2Beşevler-Fatih
519-2Beşevler-Gop(Fatih)
543-2Beşevler-Eryaman
309Karapürçek-Yeniyol-Ulus-Gar-Beşevler-Aşti-Şehir Hastanesi
339-7Ege Mah.-Beştepe
282Yükseltepe-Beşevler
340Ege Mahallesi-15 Temmuz Kızılay Milli Irade Meydanı-Beşevler-Ddy
345Karapürçek-Beşevler-Teknik Okullar
383Akdere-Peyamisafa-15 Temmuz Kızılay Milli Irade Meydanı-Beşevler-Ddy
340-2Ddy-Beşevler-15 Temmuz Kızılay Milli Irade Meydanı-Ege Mahallesi
506-1Sincan Ahi Mesud Blv.-Beşevler

 

Anıtkabir İletişim Numarası

  • Telefon: (0312) 231 79 75
  • Adres: Yücetepe, Akdeniz Cd. No:31, 06570 Çankaya/Ankara

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın