Kızla Konuşulacak Konular (Muhteşem Cevaplar) 2024

Yeni tanıştığınız bir kız ile iletişim kurarken zorluk mu yaşıyorsunuz? Kızla konuşulacak konular hakkında sizin için çok detaylı bir bilgilendirme yazısı hazırlamaya çalıştık. Hazırsanız başlayalım…

Muhabbet tüm ilişkilerin temelinde vardır. Karşılıklı olarak etkileşim içerisinde bulunmak için tarafların birbirini anlaması ve iletişim içerisinde kalması da son derece büyük bir önem arz eder. Ne yazık ki her zaman için yeni tanıştığınız biri ile iletişim kurarken başarılı olamayabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde ise öncelikle standart kalıpların dışına çıkmanız gerekebilir. Peki ama öncelikle nelere dikkat etmek gerekir? Bu sorunun cevabı ile başlayabiliriz. Uzaktan kızla konusulacak konuları da ayrıca sizler için dikkate aldık. Kızların kalbine giden tek yol sabretmekten geçer bunu unutmayınız

Kızla Konuşulacak Konular
Kızla Konuşulacak Konular

Kızla Konuşulacak Konular

Yeni tanışılan bir Kızla WhatsApp(wp) Üzerinden Konuşabileceğiniz Konulara Yer Verdik Umarım Beğenirsiniz önermek istediğiniz konuları yorum kısmında belirtin.

 • Hobiler: Kızın nelerden hoşlandığını öğrenmek, ortak bir nokta bulmak ve konuşmaya başlamak için harika bir yoldur.
 • Geziler: Kızın en sevdiği seyahat yerleri hakkında konuşmak, hayalleri ve maceraları hakkında konuşmak için harika bir fırsattır.
 • Film ve dizi: İzlediği filmler ve diziler hakkında konuşmak, ortak ilgi alanları bulmak için harika bir fırsattır.
 • Spor: Kızın spor hakkındaki düşüncelerini ve takım tutkularını öğrenmek, ortak ilgi alanlarını bulmak için harika bir yoldur.
 • Evcil hayvanlar: Evcil hayvanları hakkında konuşmak, kızın ilgi alanlarına dair ipuçları verir ve onun sevimli anılarını paylaşmasına izin verir.
 • Yemekler: Yemek tarifleri, lezzetler, restoranlar ve benzeri konularda konuşmak, ortak bir nokta bulmak için harika bir yoldur.
 • Kitaplar: Okuduğu kitaplar hakkında konuşmak, kızın zevklerini ve ilgi alanlarını keşfetmek için harika bir yoldur.
 • Müzik: Sevdiği müzik türleri, sanatçılar ve konser deneyimleri hakkında konuşmak, ortak bir nokta bulmak için harika bir yoldur.
 • Aile: Aile hakkında konuşmak, kızın aile bağları, çocukluk anıları ve değerleri hakkında bilgi edinmek için harika bir fırsattır.
 • Gelecek planları: Kızın gelecekle ilgili planları ve hedefleri hakkında konuşmak, ortak noktaları ve birlikte yapabilecekleri şeyleri keşfetmek için harika bir yoldur


Bir Kızla Konuşulacak Konular

İlk olarak dikkat etmeniz gereken konu başlığının karşı tarafı tanımak ve ilgi alanlarının farkına varmak olduğunu unutmamalısınız. Bu sebeple sorular sorarak başlayın. Buluştuğunuz yeri beğenip beğenmediğini, ne tarz müziklerden hoşlandığını ve bunun gibi basit soruları mutlaka bunaltmadan sorun.

Onun cevap vermesini bekledikten sonra yorumlar yapın. Yaptığınız yorumlarda onu yormayın yada yargılamayın. Örneğin ben maviyi çok severim dediyse, siz de mavinin huzur verici bir renk olduğunu söyleyebilirsiniz. Yalnız her zaman için onunla ortak noktalarınızın olmasını beklemek yerine daha özgür bir şekilde konuşmakta mümkün olabilir.

Kısaca bir örnekle belirtmek gerekirse;

Siz: En çok hangi rengi seversin?

O: Maviyi çok severim.

Siz: Öyle mi? Bende maviyi çok severim! Demek yerine Gerçekten mavi huzur veren bir renktir ama benim rengim sanırım yeşil. Demek daha doğru bir cevap olabilir.

kızla konuşulacak konular

Kızla Konuşma Konuları

İlk buluştuğunuz andan itibaren bir anda yoğun bir iletişim kurmayı beklemek her iki taraf içinde mantıklı olmaz. O sebeple öncelikle karşınızdaki insanı sıkmadan iletişim kurmanın bir yolunu arayabilirsiniz.

Soru – cevap çoğu zaman iletişimin kesilmesini önlese de her zaman için mantıklı olmaz. Bu sebeple iletişimin sürekliliği için kendinizi anlatmayı yada onun soru sormasına izin vermeyi deneyebilirsiniz.

Kızla Konuşmamanız Gereken Konular

 • Kilo Konularına Girmeyiniz Bu Tip Konuları kızlar çok dikkate almaktadır.
 • Siyasi Konular Kızlar Kendi aralarında’da bu konulara hiç girmezler.
 • Cinsellik Bir Kızla Cinsellik konuşursanız o kişinin sizi ciddi düşünmediğiniz yönüne sürükleyecektir.

Yeni Tanışılan Kızla Konuşulacak Konular

Sevdiği mevsimler, en beğendiği oyuncular, izlediği dizi ve okuduğu kitaplardan bahsedebilirsiniz. İlk buluşmanızda ona bir kitap hediye edebilirsiniz. Kitabın belli bir noktasında çok beğendiğiniz bir durumun yaşandığını söyleyebilirsiniz. Onun kitabı okurken sizinle aynı duygulara sahip olup olmayacağını merak ettiğinizin de altını çizebilirsiniz. Bunlar tabii  ki yaşa ve karşılıklı olarak iletişime bağlı olan konulardır.

Kızla Ne Konuşulur

Hemen hemen her konudan bahsedebilirsiniz. Yeni tanıştığınız bir kızla iletişim kurmadan önce onun kendini özgür hissetmesini sağlamanız gerekir. Yargılamayın, üzmeyin yada sürekli olarak onu konuşturmaya çalışmayın. Kendinizi anlatın. Nelerden hoşlandığınızı, yağmurda yürümeyi sevdiğinizi yada nasıl mutlu olduğunuzu anlatın. Bunun gibi basit bilgiler karşılıklı olarak iletişimin güçlenmesini de sağlayacaktır.

Flört İle Konuşulacak Konular

Doğru konu başlıklarına ulaşmak ilk buluşmada pek mümkün olmayabilir. Bu sebepten aşırı heyecanlanmayın. Sadece konuşurken onu önemsediğinizi belli etmeye çalışın. Günlerinin nasıl geçtiğini sorun. Ailenizi anlatın yada hayallerinizden bahsedin. Aslına bakılırsa flört ile konuşulacak konu bulmak çok da zor değildir. Zor olan bunu sabırla sürdürmektir.

Şurası unutulmamalıdır ki, diyalog kurmanın en zor yolu karşılıklı olarak muhabbeti sürdürmekten geçer. Bu sebeple karşınızdaki kişinin sizi önemsemesini sağlamak için, iletişiminizin kuvvetli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu sebeple hem ayrıcalıklı hem de kaliteli bir şekilde iletişim kurmak karşılıklı olarak güvenin sağlanması açısından da büyük bir önem arz eder. Siz de karşınızdaki insanı önemseyip onunla sürekli olarak muhabbet halinde olmayı deneyebilirsiniz. Orta – uzun vadede iletişiminiz hem kalıcı olacak hem de birbirinizi daha yakından tanımaya başlayacaksınız.

Uzaktan Kızla Konuşulacak Konular

Mesaj ile Uzaktan Kızla ne konu açacağınızı mı bilmiyorsunuz hemen sizler için derlediğimiz konuları inceleyin.

 • Ortak ilgi alanları: Kitaplar, filmler, müzik veya hobiler gibi ortak ilgi alanlarınız hakkında konuşabilirsiniz. Bu, sohbeti daha kolay hale getirir.
 • Geleceğe dair planlar: Hayallerinizi, hedeflerinizi ve gelecekteki planlarınızı paylaşın. Böylece, birbirinizi daha iyi tanıyabilirsiniz.
 • Seyahat: Sevdiğiniz yerler hakkında konuşun veya birlikte gitmek istediğiniz yerleri planlayın.
 • Güncel konular: Haberlerde veya sosyal medyada gördüğünüz güncel konuları tartışın.
 • Evcil hayvanlar: Evcil hayvanlar hakkında konuşun veya evcil hayvanları olanları kutlayın.
 • Yemekler: Sevdiğiniz yemekleri veya yemek yapma deneyimlerinizi paylaşın.
 • Komik anılar: Geçmişte başınıza gelen komik olaylar hakkında konuşun.
 • Sağlık ve spor: Egzersiz rutinleriniz veya sağlıklı beslenme hakkında konuşun.
 • Sanat ve kültür: Sanat ve kültür hakkında konuşun veya birlikte bir müzeye veya sanat galerisine gitme planları yapın.
 • Oyunlar ve aktiviteler: Online oyunlar, quizler veya diğer etkinlikler hakkında konuşun veya birlikte online olarak bir şeyler yapın.

İş veya Kariyer Hedefleri

Kızla konuşulacak konular arasında iş ve kariyer hedefleri hakkında konuşmak da vardır. Belki de aynı sektörde çalışıyorsunuz veya benzer kariyer hedefleriniz var. Bu konular hakkında konuşmak, birbirinize saygı duyduğunuzu ve gelecek hedeflerinizi paylaştığınızı gösterebilir.

Hayatta En Çok Neye Değer Verdiğiniz

Bu konu hakkında konuşmak, birbirinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir. Hayatta en çok neye değer verdiğinizi, hangi şeylerin sizi mutlu ettiğini, hangi şeylerin sizi heyecanlandırdığını öğrenin. Böylece, birbirinizin kişiliklerine daha iyi bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Kızla konuşurken hangi konular açılır?

Kızla konuşurken genellikle cinsel konular açılmaz Kendi Hayatınızdan bir konu açarak ilerleyebilirsiniz.

Kızla Konuşma Nasıl Uzaltılır?

Karşınızdaki kişi eğer sizden hoşlanmış ise sizle konuşmayı sürekli uzaltmak isteyecektir aksi taktirde konusma uzamaz.

Sevilen Kızla Nasıl Konuşulur?

Sevdiğiniz Kıza nelerden hoşlandığını neler yaptığını sorarak konu başlatabilirsiniz sonrasında ise küçük hediyeler ile onu kazanabilirsiniz.

Mesajlaşırken Kızla Konuşulacak Konular Nelerdir?

 • En sevdiğin film.
 • Gezmeyi sevdiği yerler.
 • Aile.
 • Neler yapmayı seversin yada neleri yapmayı sevmezsin.
 • En çok hangi tarz müzik dinlemeyi seversin?

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

3/5 - 2 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın