Kocaeli Şehir Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir?

Kocaeli Şehir Hastanesi Nerede, Kocaeli Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kocaeli Şehir Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir?

Kocaeli Şehir Hastanesi Nerede

Kocaeli Şehir Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Tavşantepe, O-4, 41060 İzmit/Kocaeli olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir

Kocaeli Şehir Hastanesi nasıl gidilir, Kocaeli Şehir Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
71Ayça Sokak
32İZmit Tren İstasyonu
13Umuttepe Depolama Alanı
81Dünya Bankası Depolama Alanı 1
105Umuttepe Depolama Alanı
34Karakuzu Sokak
81BDünya Bankası Depolama Alanı 1
85Umuttepe Depolama Alanı
88İZmit Tren İstasyonu

Kocaeli Şehir Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Ayça Sokak15 dk yürüme
Boğazova Merdiven 117 dk yürüme
Gündoğdu Zübeyde Hanım Caddesi19 dk yürüme
Yuva Sokak 122 dk yürüme
Dünya Bankası 1023 dk yürüme

Kocaeli Şehir Hastanesi Telefon Numarası

Telefon: 0224 975 00 00

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın