Konya Dolmuş Saatleri Güncel

Konya dolmuş saatleri veya Konya minibüs saatleri olarak ziyaretçilerimiz çok fazla bizlere soru sormaktadır. Bu meraklarını giderebilmek amacıyla Konya’da bulunan dolmuşların hareket saatlerini, nereye gittiklerini ve diğer tüm detaylı bilgileri paylaşmak istedik. Konya dolmuş saatleri nedir? Diye merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Konya Dolmuşları Saatleri 2022

Konya’da Konya halkına hizmet sunan ve her gün düzenli bir şekilde yolcu taşıması yapan bir çok dolmuş bulunmaktadır. 26 farklı dolmuş ile sizde Konya’da istediğiniz konuma anında ulaşabilirsiniz. Her dolmuşun kendine özel hareket saati bulunmaktadır.

 1. Konya Araplar Minibüs Hattı
 2. Yenice – Kovanağzı Minibüs Hattı
 3. Uzunharmanlar Minibüs Hattı
 4. Otogar – Kampüs Minibüs Hattı
 5. Uluırmak – Karaarslan Minibüs Hattı
 6. Meram – Yaka Minibüs Hattı
 7. Meram – Eskiyol Minibüs Hattı
 8. Mengene – Saraçoğlu Minibüs Hattı
 9. Marangozlar Minibüs Hattı
 10. Eski Garaj – Lalebahçe Minibüs Hattı
 11. Eski Garaj – Kurtuluş Minibüs Hattı
 12. Kalfalar – Hasanköy Minibüs Hattı
 13. Eski Garaj – Cumhuriyet 100.Yıl Minibüs Hattı
 14. Eski Garaj – Büyükaymanas Minibüs Hattı
 15. Eski Garaj – Binkonutlar Minibüs Hattı
 16. Eski Garaj – Akıncılar Minibüs Hattı
 17. Adliye – Tıp Fakültesi Minibüs Hattı
 18. Adliye – Şeker Tekke Minibüs Hattı
 19. Sille Yolu-Çimenlik Minibüs Hattı
 20. Adliye – Sedirler Minibüs Hattı
 21. Anadolu-Zafer Sanayi-Sancak Minibüs Hattı
 22. Özalkent Minibüs Hattı
 23. Meram – Yeniyol Minibüs Hattı
 24. Ankara Yolu Kumköprü Minibüs Hattı
 25. Adliye Aydınlıkevler Minibüs Hattı
 26. Ahmetdede-Yediler-Keçeciler Minibüs Hattı

Konya Dolmuş Güzergahları

Sizlere bazı Konya dolmuş güzergahlarını paylaşacağız. Yazılı olan güzergahların her birisi Konya dolmuş güzergahları olmakla birlikte gidiş güzergahlarıdır.

 • Ahmetdede-Yediler-Keçeciler – Adliye hareket merkezi – Alaaddin Kap Cad. – Yenice Mezbaha Cad. – Cemil Çiçek Cad. – Özbaşak Sk. – Alaaddin Kap Cad. – Canfeza Sok.- Aslanlıkışla Caddesi – Sarı Hasan Caddesi – Güngör Sokak – Şehit Nazımbey Caddesi – Ayanbey Sokak – Aziziye Caddesi – Fenni Fırın Kavşağı – Keçeciler Caddesi – Karkent Siteleri son durak.
 • Ankara Yolu – Kumköprü – Adliye Hareket Merkezi – Alaaddin Kap Cad. – Yenice Mezbaha Cad. – Yeniceler Cad. –   Küçük Kumköprü Cad.- Kerimler Cad. – Topraklık Caddesi – Müzealanı Cad. – Şehitnazımbey Cad. – Ayanbey Sk.-Aziziye Cad.- İstanbul Cad.- Sultan Velet Cad.- Ankara Cad.- Konya – Ankara karayolu – Yeni Kunduracılar Sitesi – Çimento Fabrikası son durak.
 • Özalkent – Adliye Hareket Merkezi – Alaaddin Kap Cad. – Yenice Mezbaha Cad. – Cemil Çiçek Cad. – Karatay Üniversitesi kampüsü ile Akabe Parkı arasındaki tanımsız yol – Alaaddin Kap Cad. – Fetih Cad. – Aslanlı Kışla Cad. – Sarıhasan Cad.- Güngör Sokak- Şehit Nazımbey Cad.- Ayanbey Sok.- Fenni Fırın Kavşağı – Aziziye Cad.- Sultan Velet Cad.- Ulaşbaba Cad.- A. Hilmi Nalçacı Sola dönüş-Selçuk Ecza Deposu yanından Hüseyin Sokak – Kemerli Çarşı İş merkezleri Kavşağı-Dr.Hulusi Baybal Caddesi – Kerkük Caddesi – Hal önü Kavşağı U dönüş – Kerkük Caddesini takiben Rauf Denktaş Cad. – Yeğenoğlu Cad. – Malas Cad.- çevre yolu- Koyuncu Köprülü Kavşağı “U” dönüş -Hadimi Cad.- Ataseven Cad.- Sarıer Caddesi – Seferhisar Sokak – Tuzdeve Yolu – M.Vehbi Efendi Cad.- Gönül Sk. – Fahri Efendi Sk. – Demirhan Cad. –İsmail Kaya Cad. – Bayramoğlu Sk. – Edipoğlu Caddesi ile Abdülhamit Cad. kesişimindeki kavşak son durak.
 • Otogar – Kampüs – Eski Garaj- Azîziye Cad.- Selimiye Cad.- Mevlana önü- Mevlana – Ankara Cad.- Beşyol – Musalla Cad.- Şehitlik- Emniyet Md’lüğü Kavşağı – Ankara yolu- Belh Kav.- Belh Cad.- Kunduracılar Kav.- Sanayi Köprülü Kavşağı- Yeni İstanbul Caddesi – Doç.Dr.Halil Ürün Cad. – Safahat Caddesi kesişimindeki kavşaktan geriye dönüş – Doç.Dr.Halil Ürün Cad – Yeni İstanbul Caddesi – Bosna hersek girişi – Mesaj Cad. – Sümeyye Cad. – Büyük Hizmet Cad. – Turgut Reis Cad. – Mesaj Cad. – Şehit Ersen Sk. ve Kampus son durak.
 • Meram Yeniyol – Adliye hareket merkezi – Alaaddin Kap Cad. – Yenice Mezbaha Cad. – Cemil Çiçek Cad. – Özbaşak Sk. – Alaaddin Kap Cad. – Fetih Cad. – Aslanlı Kışla Cad.-Saman Pazarı Aslanlı kışla Cad.- Sarı hasan Cad. – Şehit Nazımbey Cad.-Mevlana – Mevlana Cad.- Valilik – Alaaddin bul.- Fuar (Alaaddin) girişi – Abdülezel Paşa Cad. – Müneccimbaşı Sk. – Sultan Cem Cad. – Form kavşağından sağa dönülerek – Kazım Karabekir Cad. – Askeri Hastane kavşağı – alt geçit- Meram Yeniyol – Meram – Dutlu Sokak – Trafik Tescil ve Denetleme Şb. Md. yanı son durak.

Konya Dolmuş Ücreti Ne Kadar

Konya dolmuşları gelen zamlarla birlikte şu anda güncel olarak 4.5 TL üzerinden hizmet sunmaktadır. Yani dolmuşa adımınızı attınız direk 4.5 TL vermeniz gerekmektedir. İndi bindi ücreti olarak bu ücret alınmaktadır.

Konya Dolmuş Saatleri
İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın