Kordon Subay Orduevi Nerede Nasıl Gidilir

Kordon Subay Orduevi Nerede, Kordon Subay Orduevi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kordon Subay Orduevi

Kordon Subay Orduevi Nerede

Kordon Subay Orduevi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yeşiltepe, Mithatpaşa Cd. No.92, 35260 Konak/İzmir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kordon Subay Orduevi Nasıl Gidilir

Kordon Subay Orduevi nasıl gidilir, Kordon Subay Orduevi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Kordon Subay Orduevi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
202Havalimanı
253Halkapınar Metro
920Çiğli Merkez
930Bornova – Konak
951Lozan Meydanı – Konak
811Engelliler Merkezi
HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİKarşiyaka-Mavişehir
470Tınaztepe
691Lozan Meydanı
680Lozan Meydanı
681Lozan Meydanı

Kordon Subay Orduevi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Dokuz Eylül Rektörlük4 dk yürüme
Lozan5 dk yürüme
Alsancak Efes Oteli (Havaş)6 dk yürüme
Montrö8 dk yürüme

Kordon Subay Orduevi Telefon Numarası

Telefon: 0232 441 14 42

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın