Kredi Kartı Kaplama (Yeni Stickerlar)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde kredi kartı kaplama konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize kredi kartı kaplama konusundaki sorularına doğru cevabı verdik. Aynı zamanda kişiye özel kredi kartı kaplama, kredi kartı kaplama sticker, banka kartı kaplama, kart sticker, kart kaplama, kart kaplama sticker başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Kredi kartı veya banka kartı fark etmeksizin tüm kartlarınızı istediğiniz renge, istediğiniz modele bürüyebiliyorsunuz. Kredi kartınızın üzerindeki depresif o banka simgelerini ortadan kaldırabilmek ve kartınızı yeni bir görüntüye kavuşturabilmek amacıyla kredi kartı kaplamalarından faydalanabilirsiniz. Henüz Türkiye’de yeni yeni faaliyete giren olaylardan bir tanesi olan kredi kartı kaplama veya banka kartı kaplama olaylarını internetten hızlıca temin edebilirsiniz. Peki, kredi kartı kaplama işlemlerini nasıl yapıyoruz? İşte sizlere doğru cevabı!

kişiye özel kredi kartı tasarımı

Kredi Kartı Kaplama Nedir?

Kartlarınızın üzerindeki banka görüntülerini, banka simgelerini ortadan kaldırarak kartınızın çok daha eğlenceli, güzel ve zevkli gözükebilmesi için kart kaplama işlemlerinden faydalanabiliyorsunuz. Kaplama işlemlerinden sonraki süreçte kartlarınız hiçbir şekilde zarar görmüyor. Normal nasıl kullanıyorsanız aynı şekilde kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Yani kartınız ATM’e sokulduktan sonra herhangi bir cevap vermeme durumu oluşmuyor. Veya bankamatik kartınızı yutmuyor. Aksine normal kullanımlarınızı devam ettirebiliyorsunuz.

Benzersiz, hiç kimsede olmayan ve zevkle kaplanmış kredi kartına kim sahip olmak istemez ki? Bu iş için sizlere yardımcı olabilecek olan bir çok internet sitesi bulunuyor fakat bu internet sitelerine kredi kartlarınızı vermeden önce firmayı araştırmanızı eğer firma güvenilirse kartınızın tasarımını yaptırmalısınız. Aksi taktirde kredi kartınızın bilgileri kopyalanabilir ve bu durumda kartınızdan sizin haberiniz olmadan bakiyeniz tüketilebilir.

Kredi Kartı Kaplama Örnekleri

Aklınıza hangi tasarım, hangi söz veya hangi durum geliyorsa her birisini kredi kartınız üzerine sorunsuz bir şekilde dahil edebiliyorsunuz. İsterseniz bir dizi / film repliği, isterseniz bir kuş, isterseniz kendi resminiz. Siz nasıl istiyorsanız o kaplama kartınızın üzerine sorunsuz bir şekilde dahil ediliyor. Sizler için birbirinden farklı kaplama örneklerini aşağıda paylaştık.

Kaplama Kredi Kartı Stickeri Almak Güvenilir Mi?

Aslında bu hizmeti sizlere yerinde ve güvenilir bir şekilde sunabilecek kişilerden satın almanız gerekiyor. Eğer kartınızı bir başkasıyla paylaşırsanız ve bunu sizin gözünüzün önünde yapmazlarsa kredi kartı bilgileriniz kopyalanabilir. İsterseniz kartınız için kredi kartı stickerini satın alabilir, kendiniz de kartınızın üzerine ekleyebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı kaplamaları doğru kaplanmazsa chipin okunmasını engelleyebilir.

Kredi Kartı Sticker Örnekleri

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın