Kürtçe Erkek Bebek İsim Önerileri (2022)

Kürtçe erkek bebek isim önerileri konusunda ziyaretçilerimiz yoğun bir talep aldık ve bu içeriğimizde siz değerli ziyaretçilerimize kürtçe erkek bebek isim önerileriyle birlikte kürtçe erkek isimleri konusunda bilgiler paylaşmış olacağız. Türkiye’de oldukça popüler olan dillerden bir tanesi olan Kürtçe’de anlamı aşırı iyi olan ve ağızda muhteşem bir şekilde telaffuz edilebilecek bir çok erkek bebek isimleri vardır.

‘’Oğluma Kürtçe erkek bebek ismi’’ arıyorum diyorsanız fakat bir türlü bulamıyorsanız bu içeriğimizle birlikte bir çok öneriyi baz alabilirsiniz. İsim, özel ve genel, canlı ve cansız, soyut veya somut tüm varlıkları karşılayan sözcüklerdir. İsmimiz herkes tarafından görülen, bilinen ve hissedilen bir olaydır. Varlığı kişiden kişiye değişmez ve herkes tarafından aynıdır. Bebeğinize verilecek olan isim onun hayatı boyunca kendisini temsil edeceği isimdir. Bu yüzden bebeğinize isim verirken oldukça iyi düşünmeniz gerekir.

kürtçe erkek bebek isim önerileri

Kürtçe Erkek Çocuk İsimleri

Tablo halinde sizlere Kürtçe erkek bebek isimleriyle birlikte çocuk isimlerini aşağıda paylaşmış olduk. Aşağıda paylaştığımız isimler Kürtçe’de oldukça popüler olan isimlerden oluşturmaktadır.

Kürtçe Erkek İsmiAnlamı
AdarAteş
AlanYankı
AmedDiyarbakır
AramHuzurlu
ArdilYürek Ateşi
AzadÖzgür
BaranYağmur
BengiTutku, melankolik
BerkenGüleryüzlü

Kürtçe En Popüler İsimler

Türkçe’de olduğu gibi Kürtçe dilinde de çok fazla popüler olan bazı isimler vardır. Bir kaç popüler Kürtçe ismi sizler için aşağıda paylaştık.

Popüler Kürtçe İsimlerAnlamı
BejnoCentilmen
BilindYüksek
CanoCan
CejnoBayram
CiwanGenç
DengdarSesli
DerbasGeçen
EgitYiğit
FermanEmir

Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın