Kuşadası

Kuşadası Nerede ve Nasıl Gidilir? – Kuşadası Aydın’ın bir ilçesidir ve özellikle yaz aylarında gelen yerli ve yabancı turistler nedeniyle nüfusu katlanan bir turizm cennetidir.

Kuşadası Nasıl Gidilir

Otobüsle
İzmir otogarından her yarım saatte bir Kuş adasına otobüs şirketleri tarafından araç kaldırılmaktadır. İzmir otogarından Kuşadası yaklaşık 1.5 saat sürmektedir.
Belediye Otobüsü
Aydın belediyesine ait halk otobüsleri, sabah saat 07:00’da başlamak üzere gece 22:00’a kadar karşılıklı olarak Kuşadasına otobüs kaldırmaktadır. Belediye otobüsü seferleri Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde başlayıp Söke üzerinden gitmektedir.
İzbanla Kuşadasına
İzmir’in herhangi bir noktasından bindiğiniz İzban ile Gaziemir Semt Garajı durağına gelip inin. Sonrasında Otobüsle Kuşadası’na gidebilirsiniz. Ya da İzban ile Selçuk’a gelip oradan dolmuşlarla gidebilirsiniz.
Özel Araç
Özel aracınızla İzmir Aydın kara yoluna girdikten sonra Selçuk sapağından dönün ve Selçuk’a kadar gelin. Selçuk – Kuş adası arası mesafe yalnız 20 km.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın