Kwai Hesap Silme Linki (Doğru Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Kwai hesap silme linki konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimiz Kwai hesap silme linki konusunda doğru cevabı veriyor. Aynı zamanda Kwai hesap kapatma, Kwai hesap silme nasıl yapılır? Başlıklarında da farklı bilgiler veriyor.

TikTok’un diğer dişli rakiplerinden bir tanesi olan Kwai uygulamasının merkezi Çin’dir. Günlük 200 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Kwai’de takipçi kitlesi kazanarak ve videolar paylaşarak influencer olabilirsiniz. Harika bir platform olan Kwai tahmin edilebileceği üzere herkesin dikkatini çekmiyor olabilir. Bu yüzden Kwai hesap silme linki konusunda yardıma ihtiyacı olan kişiler bu içeriğimiz sayesinde doğru cevabı alır. Kwai’yi kullanmaktan vazgeçmek için bir çok neden sıralanabilir.

Kwai Hesap Silme Linki

Kwai Hesap Silme Linki

Kwai’yi kaldırmadan önce tüm kişisel verilerinizi Kwai uygulamasından silmeyi unutmayınız. Platformun e – posta adresinize, hesap şifrenize ve videolarınıza aynı zamanda telefon numaranıza sahip olduğunu bilmelisiniz. Kwai bunlar için güvenlik sağlar fakat uygulamadan hesabınızı silmeden önce kişisel verilerinizi uygulamadan temizleyiniz.

Kwai’de hesabınızı silebilmek için 8 hızlı adımı aşağıda paylaştık. iPhone, Android ve iPad cihazlar için geçerli olan Kwai hesap kapatma adımlarını aşağıdan takip edin.

  • Kwai uygulamasını açın ve sağ alttaki profil sekmesine tıklayın.
  • Sol üstte yer alan ayarlar bölümüne girin.
  • Geri Bildirim ve Yardım butonuna tıklayın.
  • En alttaki Sorun Bildir seçeneğine tıklayın.
  • Sayfanın altında yer alan Hesap Sil butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfadan hesap silme nedeninizi seçin ve Hesabımı Sil deyin.
  • Açılır mesaj üzerinden Anladım butonuna tıklayın.
  • Emin misin? Sorusuna Eminim diyerek işlemi sonlandırın.

Ve hesabınız artık Kwai’den tamamen silinsin. Kwai hesap silme işlemleri için yapmanız gereken adımlar tam olarak bu kadar. Hesabınızı kapattıktan sonra uygulamanın giriş sayfasına yönlendirileceksiniz. Başarıyla tamamlanan hesap silme işlemi sonrasında Kwai uygulamasını telefonunuzdan tamamen kaldırabilirsiniz.

Kwai Hesabını Nasıl Silebilirim?

Kwi uygulamasını açtıktan sonra alt alta 3 çizgili kısma dokunun. Açılan sekmede Ayarlar- geri bildirim ve yardım seçeneğine dokunun. Ardından Geri Bildirim- Hesabımı sil butonuna tıklayın. Daha sonra Herhangi bir nedeni seçip hesabınızı silebilirsiniz.

Kwai Hesap Kurtarma

Kwai platformunda kapattığınız hesabı geri açmak istiyorsanız 72 saat süreniz var. Eğer 72 saat içerisinde kapattığınız hesaba geri giriş yaparsanız hesabınızda yeniden oturum açabilir duruma gelirsiniz. 72 saat sonrasında giriş yaptığınız hesaplarınız artık Kwai uygulamasından tamamen silinmiş olur.

Kwai Nedir?

Kwai, TikTok’a benzer alt yapıyla kullanıcılarına video izleme şansı sunmaktadır. Kwai uygulamasını kullanarak eğlenceli videolar, komik içerikler veya üzgün videolar izleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz hesabınızı çeşitli videolarla süsleyerek takipçiler kazanabilir ve Kwai’nin verdiği görevler sayesinde hesabınızdaki bakiyeyi banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Sosyal medya kategorisine de bakın.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın