Kwai Para Kazanma Hilesi – Nasıl Para Kazanılır? (Gerçek Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Kwai para kazanma hilesi konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizde Kwai para kazanma hilesi konusunda doğru yöntemi paylaştık. Aynı zamanda Kwai nasıl para kazanılır, Kwai para kazanma şartları, Kwai para kazanma gerçek mi? Başlıklarında da farklı bilgiler aktardık.

Kwai, TikTok benzeri ve TikTok alt yapısıyla aynı özelliklerde bir sosyal medya uygulamasıdır. Sosyal medya uygulamalarının hayatımıza girişiyle birlikte bir çok farklı alternatife sahip olan uygulama bizlerin hayatını şekillendirmede büyük ölçüde yardımcı oluyor. Kimisi sosyal medya uygulamalarını para kazanmak için kullanıyor, kimisi de Kwai para kazanma özelliklerinden yararlanıyor. Yani sosyal medya kimine göre para kazanmak için kimine göre de eğlenmek için. Sosyal medyadan para kazanmak isteyenler için Kwai para kazanma hilesi ve Kwai nasıl para kazanılır? Başlıklarında da doğru cevabı verdik.

Kwai Para Kazanma Hilesi – Kwai Nasıl Para Kazanılır?

Kwai Para Kazanma Gerçek Mi?

Sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan Kwai uygulaması kullanıcı sayısını arttırabilmek ve adını duyurabilmek amacıyla Kwai kullanıcılarına gelir elde etme imkanı tanıyor. Bir yandan eğlenmek bir yandan da para kazanmak isteyen kişiler için oldukça ideal bir platform olan Kwai uygulamasının para kazanma konusunda size yardımcı olduğu doğrudur.

Kwai Para Kazanma Şartları

Kwai uygulamasından para kazanmak istiyorsanız aşağıda yer alan sıralı şartları sırasıyla yerine getirmeniz gerekmektedir. Şartları yerine getirmediğinizde veya eksik bir şekilde şartları tamamladığınızda Kwai uygulaması kazandığınız parayı hesabınıza yatırmayabilir. Bu yüzden tüm şartları eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamak zorundasınız.

 • Kwai uygulamasında bir hesabınızın olması.
 • Kwai uygulamasına yüklediğiniz videoların moderatör onayından sorunsuz olarak geçiyor olması.
 • Aylık en az 20 adet videoyu profilinize yüklemiş olmanız.
 • Videolarınızın kaliteli olması.
 • İzlenme sayınızın orta seviyede olması.
 • En az 5000 takipçiye sahip olmak.

Kwai şartlarını ihlal eden ve din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapan hiçbir profilin yine Kwai uygulaması üzerinden para kazanamayacaktır.

Kwai Davet Kodu Nerede Yazar?

Kwai uygulamasında para kazanabilmenin diğer bir yolu davet ettiğiniz kişiler üzerinden para kazanmaktır. Davet ettiğiniz kişiler aracılığıyla bonuslar kazanırsınız ve bu bonusları sonrasında gerçek paraya çevirebilirsiniz. 

Kwai uygulamasının davet kodunu bulabilmek için aşağıdaki adımları takip edin:

 • Kwai uygulamasını açın.
 • Ana ekranın sağ üst kısmında yer alan üç çizgiye tıklayın.
 • Earn Bonus sekmesine giriş yapın.
 • Açılan sayfadan davet kodunuzu görebilirsiniz.

Sayfa üzerindeki davet kodunu arkadaşlarınızla paylaşarak onların Kwai uygulamasına katılmasını sağlayabilir ve sizde onlar üzerinden para kazanabilirsiniz.

Kwai Para Kazanma Hilesi

Kwai uygulamasında para kazanma hilesi olarak aşağıdaki yöntemleri uygulayarak uygulama üzerinden binlerce lira para kazanabilirsiniz. Eğer paylaştığımız para kazanma hilelerini eksiksiz ve doğru bir şekilde uygularsanız tüm kazandığınız para banka hesabınıza sorunsuz bir şekilde yatırılacaktır.

 • Kwai izlenme sayınızı arttırarak binlerce lira kazanabilirsiniz. İzlenme sayınızı arttırabilmek için diğer kişilerin paylaştığı videolardan daha organik ve doğal videolar oluşturarak profilinize yükleyin. Videolarınız ilgi çekici ve yüksek kalite olmalıdır.
 • Kwai takipçilerinizi kullanarak yine para kazanabilirsiniz. Kwai’den para kazanmanın şartı olarak aranan 5000 takipçi şartını tamamlayarak takipçilerinize paylaştığınız videolar üzerinden para kazanabilirsiniz. Takipçilerinizi arttırarak içeriklerinizin izlenmesini sağlayabilir ve bu sayede para kazanmayı hızlıca tamamlayabilirsiniz.
 • Kwai davet kodu sayesinde referans kodunuzla kayıt olan her bir arkadaşınız size para kazandırır. Referans kodunuzu kullanan arkadaşlarınızdan uygulamaya kayıt olanlar için 80 Kwai Coin kazanmış olursunuz. Eğer birden fazla arkadaşınızı uygulamaya davet ederseniz kazandığınız para aynı orantıda artar.
 • Kwai’nin dağıttığı bonusları toplayarak para kazanın. Kwai uygulamasında bulunan bonus sistemi saysinde platformu düzenli kullanarak bonuslar aracılığıyla para kazanabiliyorsunuz.

Kwai Nasıl Para Kazanılır?

Kwai uygulamasından para kazanabilmek için uygulayabileceğiniz birden fazla adım vardır. Uygulama üzerinden para kazanmaya başlamak için Kwai uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve kayıt olun. Daha sonrasında aşağıda yer alan adımı takip edin.

Kwai’nin en büyük para veren özelliğiyle Kwai’nin istediği görevleri yapmanızdır. Kwai’nin size verdiği görevleri yaparak günlük 2 – 10 dolar arasında para kazanabilirsiniz. Kwai para kazanma görevleri arasında aşağıdakiler yer almaktadır:

 • Bugün 1000 izlenme al
 • Bugün 5 video çek
 • Bugün 50 video izle
 • Bugün 10 kişiyi takip et
 • Bugün X konuda bir video çek

Kwai Üye Olmak Ücretli Mi?

Kwai uygulamasına kayıt olmak isteyen kullanıcılar uygulamaya kayıt aşamasında herhangi bir ücret ödemesine gerek yoktur. Akıllı telefonunuzun uygulama mağazası üzerinden indirme işlemini tamamladıktan sonra Kwai’ye ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

Kwai De Para Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Kwai üreticilerinin para kazanabilmesi için bir ay içerisinde en az 20 video yüklemeleri ve bu videoların izlenme sayısının da en az 100 olması gerekiyor.

Kwai Uygulaması APK İndir

Kwai uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirip kayıt olarak hemen davet kodunuzla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama AdıKwai
Link DurumuÇalışıyor 🟢
Son Kontrol24.11.2023
Uygulama LinkiKwai APK

Sosyal medya kategorimize bakmayı unutmayınız.

2.3/5 - 3 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın