Letgo Mesaj Bildirimi Gelmiyor (Çözüm Yöntemi)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Letgo mesaj bildirimi gelmiyor sorunuyla alakalı olarak soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Letgo mesaj bildirimi gelmiyor sorununun çözüm yöntemini paylaştık. Aynı zamanda Letgo mesaj sesi açma, Letgo bildirim sesi açma, Letgo bildirim sesi gelmiyor başlıklarında da farklı bilgiler aktardık.

Letgo, Türkiye’de hizmet sunan ve Türkiye’nin en büyük ikinci el alışveriş sitesi olarak ilk sırada yer alan bir Pazar uygulaması olarak tanıtılabilir. İçerisinde binlerce ürünün yer aldığı Letgo uygulamasında satışa koyduğunuz ürünlerin her birisi kısa süre içerisinde satılmaktadır. Letgo’ya herhangi bir ürünü satışa koyduğunuz gelen mesajların sesleri veya mesaj bildirim sesi gelmiyorsa bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Letgo Mesaj Bildirimi Gelmiyor

Letgo Mesaj Bildirimi Gelmiyor

Letgo uygulamasında satışa koyduğun bir ürün için mesaj geldiğinde herhangi bir mesaj sesi alamıyorsan veya mesaj bildirim sesi gelmiyorsa bu sorun telefon kaynaklı ortaya çıkmaktadır. Telefon ayarlarını kullanarak Letgo mesaj bildirim sesini yeniden açabilirsiniz.

Letgo Mesaj Bildirim Sesini Açma

 • iPhone akıllı telefonlar için:
 • Telefonunuzun ayarlar kısmına girin.
 • Aşağıya doğru kaydırın ve Letgo uygulamasını bulun.
 • Letgo uygulamasının bildirimler kısmına girin.
 • Bildirimler bölümündeki Bildirimlere izin ver bölümünü aktif hale getirin.

Android Mesaj Bildirim Sesini Açma:

 • Telefonunun ayarlar kısmına girin.
 • Uygulamalar kısmından Letgo’yu bulun.
 • Letgo uygulamasının bildirimler bölümüne girin.
 • Bildirimler bölümünden ‘’Bildirimleri Göster’’ sekmesinin aktif olduğundan emin olun.

Letgo Bildirim Sesi Kapatma

Letgo uygulamasındaki bildirimleri almak istemiyorsanız telefon ayarları bölümünden değil Letgo uygulaması üzerinden bildirimleri kapatabilirsiniz.

 • Letgo uygulamasını açın.
 • Sol üst köşede yer alan profil simgesine tıklayın.
 • Açılan ekranın sağ üst köşesindeki ayarlar simgesine tıklayın.
 • Bildirimler sekmesine girin.
 • Bildirimleri kapat butonuna tıklayın.

Letgo Uygulamasını İndir

Letgo uygulamasını akıllı telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilir ve ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Uygulamayı indirebilmek için iOS işletim sistemine sahip olan telefonlardan App Store uygulamasını kullanarak indirebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için Google Play Store’u kullanabilirsiniz.

Eğer tüm çözümlemeleri yapmanıza rağmen halen Letgo uygulamasından bildirim alamıyorsanız Letgo uygulamasının telefonunuzdaki önbelleğini silin. Yine bir çözüm yolu bulamıyorsanız Letgo uygulamasını telefonunuzdan kaldırın ve yeniden yükleyerek hesabınıza giriş yapın.

Gelen mesajlar neden görünmüyor?

Letgo uygulamanızdan gelen mesajlarınız görünmüyor ise yapmanız gerekenler kısaca şunlardır;

 • Mesajlar uygulamasını açın.
 • Ayarlar’a dokunun ve ardından “Varsayılan ayarlar” altındaki tüm bildirimleri devre dışı bırak yapıp.
 • Gelen mesajlar’ı etkinleştirin.

Letgo Da Neden mesaj Bildirimi Gelmiyor?

Letgo uygulamanızda satışa koyduğunuz bir ürün için mesaj geldiğinde herhangi bir mesaj sesi alamıyorsanız: Telefonunuzun ayarlar kısmına girin. Uygulamalar kısmından Letgo’yu bulun. Letgo uygulamasının bildirimler bölümüne girin. Bildirimler bölümünden *Bildirimleri Göster* sekmesinin aktif olduğundan emin olun.

Rehber kategorisine bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın