Londra’dan Bath’a Nasıl Gidilir?

İngiltere başkenti Londra’dan Bath kentine nasıl gidilir, ulaşım seçenekleri ve en ucuz nasıl gidebileceğiniz hakkında edinimlerimizi yazmak istiyoruz.

Londra’dan Bath’a

Londra Bath Arası Kaç Km
130 km (Trafik yoğunluğuna göre 2 saat sürüyor)
Trenle
Tren kullanarak Londra’dan Bath kentine Paddington tren istasyonundan 1.5 saatte gidebilirsiniz.
Taksi
Taksilerle ya da kiralık araçlarla gidilebilir. Ancak bunu size hayli pahalıya mal olacağını belirtmem gerek.
Otobüsle
Bilindiği üzere İngiltere’de Megabus isimli otobüsler bulunmaktadır. Megabuslar gerçekten de harika bir konfor vaad etmektedirler. Waterloo durağından 2.5 saatte varabilirsiniz. Eğer biletinizi çok erken alırsanız 1 sterline bile gidebilirsiniz.
Bisikletle
A30 Kara yolu üzerinden 10 saat süren bisiklet yolculuğu sonucunda varabilirsiniz.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın