Macallan Viski Fiyatı 2023(Bugünki Fiyatlar)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Macallan Viski Fiyatı konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli Macallan Viski Fiyatı konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda Macallan Viski Fiyatları 2023, Macallan Viski Yorumları,Macallan viski zamlandı mı başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Macallan viski, Skotska menşeili bir viski markasıdır ve malt viskileri için ünlüdür. Macallan viskileri, farklı yaş dönemleri ve ekstraksiyon yöntemleri gibi faktörlere göre değişebilen fiyatları vardır. Buraya Tıklayarak diğer viski fiyatları‘nı görebilirsiniz.

macallan viski fiyat
macallan viski fiyat

Macallan Viski Fiyatları 2023

En Güncel Macallan Viski Fiyatları 2023 Nisan ayına göre derlenmiştir.

 • 35’lik The Macallan Single 659 TL
 • 70’lik The Macallan Single 1,219 TL
 • 70’lik The Macallan Single Double Cask 799 TL
 • 70’lik The Macallan Single Rare Cask 3,459 TL
 • 70’lik The Macallan Single Classic Cut 1,259 TL
 • 70’lik The Macallan Single Edition 7,990 TL
 • 70’lik The Macallan Single Reflexion 12,259 TL
 • 70’lik The Macallan Single M Decanter 11,799 TL

Macallan Kaç Lira

Macallar Viskilerin Modeline Göre Fiyatı’da Değişmekte Olup Sizler için Hazırlamış Olduğumuz Listeyi Detaylı Bir Şekilde Yukarıdan inceleyebilirsiniz.

Macallan 12 Fiyatları 2023

Macallan 12 Nedir Anlamı Nedir ? Macallan 12 Sayısının Anlamı Adını Beklediği süreden almaktadır, 12 Yıl Fıçıda Beklediği için Macallan 12 Denmektedir.

 • 35’lik The Macallan Single 12 YO – 459 TL
 • 70’lik The Macallan Single 12 YO – 779 TL
 • 70’lik The Macallan Single Sherry Oak 12 YO – 879 TL

Macallan 18 Fiyatları 2023

Macallan 18 Fiyat Adını 18 Yıl Fıçıda Bekletilmiş Olduğu için 18 Olarak Geçmektedir fiyatlar aşağıdaki gibidir.

 • 35’lik The Macallan Single 18 YO : 21.258 TL
 • 70’lik The Macallan Single 18 YO : 25.799 TL
 • 70’lik The Macallan Single Sherry Oak 18 YO : 28.889 TL

Macallan Viski Nereden Alınır?

Macallan Viskiler Genelde Duty Free, Gümrük Mağazalarında Bulunuyor Pahalı Ve Kaliteli Viskileri Büfelerde Bulabilmeniz Gerçekten Çok Zor.

Macallan 12 nedir

Amerikan ve Avrupa şeri fıçılarında 12 yıl süreyle olgunlaştırılmış dolgun ve zengin karakterli bir ekspresyon.
Bu viskiyi ilk kez 2016 Ekim ayında katıldığım Stockholm Bira ve Viski festivalinde bu lezzetli viskiyi tatma fırsatım olmuştu

Macallan viski kime ait?

Macallanviski  İskoçya‘nın Speyside bölgesinde bulunan The Macallan Distillery’de üretilen bir tek malt viski markasıdır.

Macallan Viski Neyle içilir?

Macallan viski, İskoçya’nın Speyside bölgesinde üretilen ve dünyaca ünlü bir viski markasıdır. Yoğun aroması ve zengin tadı ile tek başına içilebileceği gibi, bazı yiyeceklerle de mükemmel bir uyum sağlar.

Macallan viski, et, deniz ürünleri ve çikolata gibi güçlü tatlı yiyeceklerle iyi gider. Bunun yanı sıra, peynir, badem ve çikolatalı tatlılar gibi lezzetli aperitiflerle de servis edilebilir.

Viskinin tadını tamamlamak için, yanında biraz su veya buz parçası da sunabilirsiniz. Bu, viskinin aromasını hafifletecek ve lezzetini artıracaktır.

Sonuç olarak, Macallan viski, et, deniz ürünleri, çikolata ve peynir gibi yiyeceklerle mükemmel bir uyum sağlar. Viskiyi tadını çıkarmak için uygun bir viski bardağı veya kadehi kullanarak, yanında su veya buz parçasıyla servis edebilirsiniz.

Macallan Viski Yorumları

1939 Rezervleri 4000 Dolar ve üstüne satılıyor lüks bir viskidir tadı mükemmel.

tunalıdaki süslü tekel bayiinin türkçe okunuyuşla “macellan” dediği malt viski

babama hediye edilen, asla dokunmamam gereken ama sadece tadına bakmak için açtığımda şişenin yarısını bitirdiğim enfes malt viski

YouTube video
YouTube video

Macallan Viski Kaç TL?

Macallan Viski 35’lik Fiyatı 650 Türk Lirası Olarak Biliniyor.

Macallan Viski Hangi Ülkenin?

Macallan Viski İskoçya’da Üretilen, ve Macallan Dağıtım Şirketine Ait Bir Firmadır.

Macallan Viski Nereden Alınır?

Macallan Viskleri genellikle Gümrüklerde bulunmaktadır örneğin dutty free mağazaları veya birçok büyük büfe’de bulmanız mümkün

Macallan Viski En Pahalı Fiyat

Macallan viski’nin en pahalı fiyatı 100.000 türk lirasını bulmaktadır.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın