Maltepe Ersoy Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir?

Maltepe Ersoy Hastanesi Nerede, Maltepe Ersoy Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Maltepe Ersoy Hastanesi Nerede

Maltepe Ersoy Hastanesi Nerede

Maltepe Ersoy Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Altayçeşme, Varna Sk. No:16, 34843 Maltepe/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Maltepe Ersoy Hastanesi Nasıl Gidilir

Maltepe Ersoy Hastanesi nasıl gidilir, Maltepe Ersoy Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Maltepe Ersoy Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
16APendik – Harem Peron 3
KM42Şehit Bayram Aydin – Mehmet Akif/Ring
KM43Mehmet Akif – Meslek Yüksek Okulu
KM44Meslek Yüksekokulu – Marmara Eğitim Köyü
133FAcarlar Sitesi – Cevizli Peronlar
133GKartal – Gülensu Mahallesi
E-10SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI / KURTKÖY – KADIKÖY
14TMTEPEÜSTÜ-MALTEPE METRO/CEVİZLİ PERONLAR
16KHYENİŞEHİR / MARMARA ÜNİV. HASTANESİ – KADIKÖY
16SS. G. HAVALİMANI – UZUNÇAYIR METROBÜS/HAREM PERONLAR
16UUĞURMUMCU – ÜSKÜDAR
19ZZÜMRÜTEVLER – KADIKÖY
130ADENİZ HARP OKULU – KADIKÖY
130ŞŞİFA MAHALLESİ – KADIKÖY
133NMALTEPE ÜNİVERSİTESİ – MALTEPE METRO / KARTAL
251PENDİK – MECİDİYEKÖY
500LLEVENT – CEVİZLİBAĞ
500TTUZLA ŞİFA MAHALLESİ – CEVİZLİBAĞ
130ŞTŞifa Sondurak – Zeytinburnu Çirpici

Maltepe Ersoy Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Maltepe Köprüsü – Maltepe 16a-21a Yönü5 dk yürüme
Maltepe Köprüsü – Tuzla Yönü8 dk yürüme
Maltepe Köprüsü – Kadiköy Yönü12 dk yürüme

Maltepe Ersoy Hastanesi Telefon Numarası

Telefon: 08508118600

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın