Maltepe Miting Alanına Nasıl Gidilir? Yol Tarifi?

Maltepe miting alanı birçok miting, gösteri, festival, konser ve kutlamalara ev sahipliği yapmıştır. Anadolu yakasının en nezih sahillerinden birine dolgu alan ile birlikte sonradan yapılmış bu alan birçok tesis, kafeterya, camii, karavanparkı, basketbol sahası, kayak ve paten pisti gibi birçok aktivite ve etkinlik pistleriyle özenle hazırlanmıştır. Maltepe miting alanına nasıl gidilir, nerede, adresi ne diye sorarsanız cevabı çok basit olacaktır. Konum olarak Anadolu yakası Kartal ve Kadıköy ilçeleri arasında bulunmaktadır.

Maltepe Miting Alanına Otobüs ile Nasıl Gidilir?

133T – TUZLA – BOSTANCI
16D – ALTKAYNARCA / PENDİK – KADIKÖY
222 – PENDİK – KADIKÖY
E-9 – BOSTANCI – SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI
R1 – UZUNÇAYIR – MALTEPE SAHİL PARKI

Maltepe Miting Alanına Marmaray ile Nasıl Gidilir?

Ayrılık Çeşme durağında indikten sonra metroya aktarma yapılır.
Metroda Maltepe durağında indikten sonra yürüyerek Maltepe miting alanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Maltepe Miting Alanına Metrobüs ile Nasıl Gidilir?

Uzunçayır durağında indikten sonra Ünalan metrosuna aktarma yapılır. Tavşantepe istikametindeki metro ile Maltepe durağında inilir. Yürüyerek Maltepe miting alanına gidilir.

 

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın