Maltepe Piazza Nasıl Gidilir

Maltepe Piazza Nerede, Maltepe Piazza Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Maltepe Piazza Nerede

Maltepe Piazza nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Cevizli, Tugay Yolu Cd. 69-C, 34846 Maltepe/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Maltepe Piazza Nasıl Gidilir

Maltepe Piazza nasıl gidilir, Maltepe Piazza Parkı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Maltepe Piazza Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

E-10Kadıköy
14TMTepeüstü
16KHSultanbeyli Peronlar
16SHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
16UUğurmumcu
KM30Kartal
KM33Gülsuyu Metro 2
KM34Gülsuyu Metro 2
130AUzunçayır Metrobüs / Kadıköy Yönü
130ŞKadıköy
251Mecidiyeköy Mezarlık
17SUğurmumcu
KM21Sütçü İmam Caddesi
KM23Pendik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
KM25Sultanbeyli Peronlar
KM29Sultanbeyli Peronlar
KM35Uğurmumcu
KM36Kurfalı Mahallesi
KM60Recep Tayyip Erdoğan Caddesi
KM70Sultanbeyli Peronlar

Maltepe Piazza İletişim

Telefon: 0850 207 57 67

Maltepe Piazza Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın