Marmara Adasına Nasıl Gidilir

Marmara Adası Nerede, Marmara Adasına Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Marmara Adası Nerede

Marmara Adası nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Okullar, Kırlangıç Sk. No:22, 10360 Marmara/Balıkesir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Marmara Adasına Nasıl Gidilir

Marmara Adasına nasıl gidilir, Marmara Adası yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır.

Marmara Adası Feribot Seferleri

Feribotla gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir feribot hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu feribot hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan feribot hattına binmeniz gerekmektedir.

Marmara adasına giden feribotlar
  • Avşa Feribot iskelesi
  • Marmara Feribot iskelesi
  • Yenikapı Feribot iskelesi
  • Bostancı Feribot iskelesi

Yenikapı feribot iskelesinden her sabah 9 ile 10 arasında feribot kalkmaktadır. Saat 09:10’de kalkan Feribot, 11:55’de Marmara Adasında olur.

Marmara Adası Feribot Ücreti

Marmara Adasına giderken ödemeniz gereken feribot ücreti bulunmaktadır. Bu ücret günden güne değişkenlik gösterebilir. Yani bir gün 100 TL olan bilet diğer gün 150 TL olabilir. Bu yüzden biletinizi önden almanızda fayda vardır. Marmara adasına ulaşım için ödemeniz gereken ücreti aşağıda paylaştık.

  • Yeni Kapı – Marmara Adası Feribot Ücreti: 200 TL ile 280 TL arasındadır.
  • Bostancı – Marmara Adası Feribot Ücreti: 200 TL ile 280 TL arasındadır.
  • Avşa – Marmara Adası Feribot Ücreti: 200 TL ile 280 TL arasındadır.

Marmara Adasına Nasıl Gidilir
İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın