Mekanik Center Olsun Ne Demek?

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde mekanik center olsun ne demek? Sorusunu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte mekanik center olsun ne demek? Sorusuna doğru cevabı verdik. Aynı zamanda mekanik center olsun nedir? Başlığında da farklı bilgiler verdik.

Sosyal medya uygulamaları her geçen gün hayatımıza yeni bir olayı, mizahı veya komediyi sokuyor. Instagram ve diğer uygulamalarda özellikle Instagram, Facebook ve Twitter yorum yapma kısımlarında kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar, başkalarına attığı mesajlar bir anda popülariteye ulaşıyor. Bu popülaritede sosyal mizah içerisine yeni bir kültürü daha sokmuş oluyor. Peki çok sık bir şekilde gördüğümüz mekanik center olsun ne demek? İşte sizlere doğru cevabı…

Mekanik Center Olsun

Mekanik Center Olsun Ne Demek?

Sosyal medyada çok sık bir şekilde gördüğümüz ve neredeyse bütün gönderilerin altında ye alan mekanik center olsun sözü ‘’Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşAllah’’ sözünden gelmektedir. Facebook uygulamasında bir kullanıcının yapmış olduğu yorum sonrası popülariteye ulaşmış olan mekanik center olsun sözü aslında şu şekilde; ‘Allah rahmet eylesin mekanik center olsun inşAllah’’.

Yorumu yapan kişinin dini değerler veya kutsal değerlerle alakalı alay ettiğini düşünmemekteyiz lakin bu içeriğimizde yine kullanıcılara olay ve akım hakkında bilgi verebilmek için oluşturulmuştur.

Mekanik Center Olsun nedir

Mekanik Center Olsun Sözüyle Alakalı Yorumlar

Sözlüklerde ve diğer platformlarda mekanik center olsun sözüyle alakalı olarak bir çok farklı anlam bulunmaktadır. Kullanıcılar tam olarak bu sözle alakalı olarak şunları söylüyor;

  • Sevmediğim insanlar ölünce kullandığım cümle.
  • sosyal medya semalarında “allah tahsilatını affetsin.” cümlesiyle omuz omuza görülen taziye cümlesi.
  • görsel olarak komik ama söyleyince komik olmayan şey.
  • elektronik bir cihaz bozulursa söylenebilecek bir laftır. komedidir, mizahtır.

Bir tür mizah olan bu söz sözlükler ve diğer platformlarda yine bir çok kez dile getirilmiştir. Hatta halen bir çok kişi tarafından sosyal medya uygulamalarında kullanılmaktadır.

https://www.youtube.com/shorts/e0vV9c99KcY

Sosyal Medya kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın