Meram Tıp Rehber Nasıl Gidilir

Meram Tıp Rehber Nerede, Meram Tıp Rehber Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Meram Tıp Rehber Nerede

Meram Tıp Rehber nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yunus Emre, Akyokuş Sk., 42080 Meram/Konya olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Meram Tıp Rehber Nasıl Gidilir

Meram Tıp Rehber nasıl gidilir, Meram Tıp Rehber yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Meram Tıp Rehber Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

1-A Hocafakıh Tıp Fakültesi̇ Anasultan
1-B Hocafakıh Tıp Fakültesi̇ Dörtokka
25-A Dere Meram Tıp
97-A Dere Tıp Sanayi̇ / Ring
98-A Yazır Meram Tıp
108-A Kılınçarslan Meram Tıp
109-A Tramvay Eski̇ Sanayi̇ Neü Köyceği̇z
70-A Kültürpark

Meram Tıp Rehber En Yakın Otobüs Durakları

Eski Meram Tıp 3 dk yürüme
Banket 12 dk yürüme

Meram Tıp Rehber Telefon Numarası

Telefon: 0332 223 60 00

Meram Tıp Rehber Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın