Metris Cezaevi Nasıl Gidilir

Metris cezaevi Nerede? Metris cezaevi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Metris cezaevi Nerede? Metris cezaevi Nasıl gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Esenler semtinde yer alan Metris cezaevi, Esenler’in Oruçlu mahallesinde bulunmaktadır. İlk olarak 1981 yılında açılan cezaevi o zamanlar sıkıyönetim bulunduğu için Metris Askeri cezaevi olarak kullanılıyordu. Daha sonraki yıllarda Adalet Bakanlığı bünyesine devredilen cezaevi 1988 yılında Metris Kapalı Cezaevi olarak hizmet vermeye başladı.

Metris cezaevi Nerede

Metris cezaevi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız 15 Temmuz Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:419, 34250 Esenler/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Metris cezaevi Nasıl Gidilir

Metris cezaevi nasıl gidilir, Metris cezaevi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel aracınız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da sorunsuz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya ulaşmak için kullanılan ulaşım aracı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Metris cezaevi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

36 Ertuğrul Gazi
36KE Eminönü
38M Cevatpaşa
36A Cebeci Peronlar
36CY Yenibosna Metro
36M Mecidiyeköy Avm
36V Vezneciler
336E Cebeci Peronlar
336 Arnavutköy Peronlar / Arnavutköy Yönü
MK53 Tekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu
79GE Osmanlı Caddesi
79KM Mecidiyeköy Metrobüs
79KT Tekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu
336G Tekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu
336M Mecidiyeköy Metrobüs

 

Metroyla gitmek isterseniz M7 adlı metroya binmelisiniz. Eğer dolmuşla gitmek isterseniz A – 15 veya A- 17 numaralı dolmuşlara binebilirsiniz.

Metris cezaevi Telefon

Telefon: (0212) 617 52 20

Metris Cezaevi Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın