Metris Cezaevi Nasıl Gidilir

Metris cezaevi Nerede? Metris cezaevi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Metris cezaevi Nerede? Metris cezaevi Nasıl gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Esenler semtinde yer alan Metris cezaevi, Esenler’in Oruçlu mahallesinde bulunmaktadır. İlk olarak 1981 yılında açılan cezaevi o zamanlar sıkıyönetim bulunduğu için Metris Askeri cezaevi olarak kullanılıyordu. Daha sonraki yıllarda Adalet Bakanlığı bünyesine devredilen cezaevi 1988 yılında Metris Kapalı Cezaevi olarak hizmet vermeye başladı.

Metris cezaevi Nerede

Metris cezaevi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız 15 Temmuz Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:419, 34250 Esenler/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Metris cezaevi Nasıl Gidilir

Metris cezaevi nasıl gidilir, Metris cezaevi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel aracınız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da sorunsuz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya ulaşmak için kullanılan ulaşım aracı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Metris cezaevi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

36Ertuğrul Gazi
36KEEminönü
38MCevatpaşa
36ACebeci Peronlar
36CYYenibosna Metro
36MMecidiyeköy Avm
36VVezneciler
336ECebeci Peronlar
336Arnavutköy Peronlar / Arnavutköy Yönü
MK53Tekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu
79GEOsmanlı Caddesi
79KMMecidiyeköy Metrobüs
79KTTekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu
336GTekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu
336MMecidiyeköy Metrobüs

 

Metroyla gitmek isterseniz M7 adlı metroya binmelisiniz. Eğer dolmuşla gitmek isterseniz A – 15 veya A- 17 numaralı dolmuşlara binebilirsiniz.

Metris cezaevi Telefon

Telefon: (0212) 617 52 20

Metris Cezaevi Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Metris Cezaevi Nasıl Gidilir” üzerine bir yorum
Yorum yapın