Migrosta Sodexo Geçiyor Mu? (Doğru Cevap)

Ziyaretçilerimiz bizlere çok sık bir şekilde Migros’ta Sodexo kart geçiyor mu? Diye soru sormaktaydı. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Migrosta Sodexo geçiyor mu? Bu sorunun doğru cevabını vermiş olacağız. Bununla birlikte Sodexo Migrosta geçiyor mu, Sodexo Migrosta geçer mi başlıklarında da farklı bilgileri sizlere paylaşacağız.

Migros, Türkiye’nin en büyük ve en geniş ürün yelpazesine sahip zincir marketlerinden bir tanesidir. Türkiye’nin neredeyse 81 ilinde bulunan Migros’ta herhangi bir ürün aldıktan sonra ödeme yapabilmek için nakit para haricinde kullanabileceğiniz diğer farklı yöntemleri bulunmaktadır. Bu ödeme yöntemleri arasında; ‘’Ön ödemeli kartlar, yemek kartları ve Sodexo’’ gibi kartlar yer almaktadır. Peki, Migros’ta Sodexo geçiyor mu? İşte sizlere detaylı cevabı…

Sodexo Kart Nedir?

Bugün herhangi bir işe girdiğimizde bize öğle aralarında ve diğer yemek molalarında yemek yiyebilmemiz için 1 adet kart verilmektedir. Bu kartın adı işte; ‘’Sodexo karttır.’’ Sodexo kartın geçerli olduğu her yerde çalışan kişi yemek ihtiyacını giderebilir. Sodexo karta siz para yükleyemezsiniz fakat iş yeri sahibiniz limitler halinde alışveriş yapmanızı sağlayabilir.

1 Sodexo kartının içerisine en az 500 TL bakiye yüklenebilir. Ve yüklemeler aylık bazda olur. 4 farklı çeşitte Sodexo kart bulunmaktadır.

 • Restoran Pass: İş yeri sahibi tarafından çalışanlarına verilen karttır. Sadece yemek ihtiyacını giderebilmek amacıyla kullanılabilir.
 • Sodexo Fuel Pass: Akaryakıt ihtiyaçlarını gidermek için kullanılan karttır. Opet ve benzeri yerlerde geçerlidir.
 • Gift Pass: Adından da anlaşılabileceği üzere hediye kartıdır. Çalışanlar giyim ve türevi olan mağazalardan bu kartla alışveriş yapabilirler.
 • Business Pass: Firmaya özel karttır. Çoğunlukla otellerde kullanılır ve ağırlama masrafları bu kartla karşılanmış olur.
Migrosta Sodexo Geçiyor Mu?

Migrosta Sodexo Geçiyor Mu?

Migros ödeme yöntemi olarak Sodexo’yu kabul etmemektedir. Migros ve CarrefourSA gibi büyük zincir marketlerin hiç birisi bu tür yemek kartlarını maalesef kabul etmiyor. Bu tür alışveriş merkezleri kendilerine has özel kartların üretimini yaptıkları için tüm indirimler ve kampanyalar bu kartlar üzerinden sağlamaktadır.

Sodexonun içindeki para çekilir mi?

Sodexo’nun Gift Pass için sunduğu tüm hizmet ve ayrıcalıklardan faydalanmanızı sağlayan Mobil Çek’e Sodexo Online üzerinden hemen başvurabilir karınıızn içindeki bakiyeyi nakite çevirebilirsiniz.

Sodexo Kart Nerelerde Geçerli?

Türkiye’de bir çok marka ve iş yeri Sodexo kartı kullanmaktadır. Üyelik anlaşmasının bulunduğu her yerde Sodexo kartı kullanabiliyorsunuz. Örneklerini sizlere aşağıda paylaştık.

 • Akmar
 • Kim Market
 • Happy Center
 • Ak-Pa
 • Altun Market
 • Acarlar Süpermarket
 • Boyner
 • Ayakkabı Dünyası

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın