Mihrimah Sultan Camii Nerede, Nasıl Gidilir?

Mihrimah Sultan Camii Nerededir?

Mihrimah Sultan Camii İstanbul ilimizde bulunmakta olup aynı ismi taşıyan iki cami bulunmasına rağmen inşa eden mimar aynı kişi olduğu için genelde birlikte değerlendirilmektedirler.

Mihrimah Sultan Camii Hakkında

Mihrimah Sultan Camii hem Üsküdar ilçesinde hemde Karagümrükte yer almaktadır. Kanuni Sultan Süleyman ve Hürrem Sultan’ın kızı olan Mihrimah Sultan adına Üsküdar ilçesinde 1540-1548 yılları arasında yapılmıştır. Edirnekapı semtindeki cami ise 1562-1565 yılları arasında yapılmıştır.

Mihrimah Sultan Camii Nasıl Gidilir?

Üsküdar merkezde olan camiye gidiş çok kolaydır. Üsküdar sahilinde vapurdan indikten sonra kısa bir yürüyüş sonrası camiye ulaşabilirsiniz.

Mihrimah Sultan Camii Nerede, Nasıl Gidilir?
Mihrimah Sultan Camii Nerede, Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın