Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Gidilir

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nerede, Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nerede

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Şirinevler, 34100 Bahçelievler/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Gidilir

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler nasıl gidilir, Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bahçelievler  Milli Egemenlik Parkı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

MK97 Kerim Çavuşpaşa
98E Bakırköy / Incırlı Yönü
HT10 Yenibosna Metro
HT11 Giyimkent
55Y Yenibosna Metro

 

Bahçelievler  Milli Egemenlik Parkı En Yakın Otobüs Durakları

Siyavuşpaşa İlkokulu 2 dk yürüme
Mevlana Caddesi 8 dk yürüme
Siyavuşpaşa 14 dk yürüme

 

  • Otobüs: 73Y, 98E, HT11, MK97
  • Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  • Metro: M1A
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-02, MİNİBÜS: A-31, MİNİBÜS: A-73

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın