Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Gidilir

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nerede, Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nerede

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Şirinevler, 34100 Bahçelievler/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Gidilir

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler nasıl gidilir, Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bahçelievler  Milli Egemenlik Parkı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

MK97Kerim Çavuşpaşa
98EBakırköy / Incırlı Yönü
HT10Yenibosna Metro
HT11Giyimkent
55YYenibosna Metro

 

Bahçelievler  Milli Egemenlik Parkı En Yakın Otobüs Durakları

Siyavuşpaşa İlkokulu2 dk yürüme
Mevlana Caddesi8 dk yürüme
Siyavuşpaşa14 dk yürüme

 

  • Otobüs: 73Y, 98E, HT11, MK97
  • Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  • Metro: M1A
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-02, MİNİBÜS: A-31, MİNİBÜS: A-73

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın