Minecraft Ev Modelleri (En İyileri)

Ziyaretçilerimizden en çok Minecraft ev modelleri konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte Minecraft ev modelleri konusunda en iyi ev modellerini paylaştık. Aynı zamanda Minecraft ev yapımı, Minecraft ev kodları, Minecraft ev tasarımları başlıklarında farklı bilgiler aktardık.

Minecraft için ev fikirleri mi arıyorsunuz? Hayalinizdeki evi inşa ederken kendinize yeni fikirler, yeni tasarımlar ve örnekler arıyorsanız bu içerik sizlere yardımcı olacak. Hayal gücünüzün ötesinde tasarlayacağınız yeni Minecraft ev modelleri sayesinde tüm bloklar emrinizde. Dünya’nın en büyük oyuncu veri tabanına sahip olan Minecraft için Minecraft ev modellerini aşağıda birden fazla örnekle paylaştık.

Minecraft Ev Modelleri

Minecraft Ev Modelleri

Minecraft oyununda kendinize has ve özel, büyük bir malikane kurma fikrindeyseniz Minecraft ev modellerini incelemelisiniz. Yeni ve hiçbir yerde görmediğiniz muhteşem Minecraft ev modellerini görsellerle paylaştık. Görselleri inceleyerek yapmak istediğiniz ev modeli hakkında fikir üretmeye başlayabilirsiniz.

Paylaştığımız muhteşem ev örneklerini ve Minecraft ev tasarımlarının her birisinin nasıl yapıldığını Youtube’da araştırarak bulduk. Youtube linklerine tıklayarak evlerin nasıl yapıldığını öğrenin.

Minecraft neler inşa edilebilir?

Minecraft’ın inşaa etmiş olduğu en sıra dışı yapılar:

  • Minas Tirith.
  • Moria Madenleri.
  • Ölüm Yıldızı.
  • Cyberpunk City.
  • Titanic.
  • Sonic the Hedgehog
  • Eyfel Kulesi
  • Hogwarts
  • Ölüm Yıldızı.

Yüzme Havuzlu Ev

Kendinize hoş ve başarılı bir ev oluşturmak istiyorsanız aynı zamanda sanatsal yapıya önem veriyorsanız HALNY’nin yüzme havuzlu evini kendinizde yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu evi tasarlamak için Youtube linkini kullanın.

5 x 5 Modern Ev

Kısıtlı bir alana sahipseniz fakat evinizin bir yandan da kısıtlı alana sahip olmasına rağmen güzel bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız Juns Mab Architecture’nin 5 x 5 Modern ev yapımı videosuna göz atabilirsiniz.

Modern Ev

SheepGG kanalının modern bir şekilde tasarladığı ev doğru bloklarla muhteşem bir Minecraft ev inşası yapmanızı sağlıyor.

Akvaryum Evi

Modern, havuzlu ve diğer tüm bildiğiniz evleri unutalım. Bu ev adından da anlaşılacağı üzere akvaryum ev!

Balıkların ve bitkilerin dolu olduğu iki katlı geniş bir Minecraft evine sahip olmak için SheepGG’nin akvaryum ev tasarımına göz atın.

Modern Ağaç Ev

Minecraft kocaman bir alana sahip ve kocaman olduğu kadar geniş bir ormanla bizleri karşılıyor. Ormanları yok etmek yerine yaşam alanınızı orman yapabilirsiniz. Ormanın içerisinde ağaç ev modeliyle lüks bir yaşama adım atın.

Kalamar Oyun Evi

Değişik bir dekorasyona sahip olan kalamar oyun evi HALNY tarafından tasarlandı.

Minecraft Ev Tasarımları

Minecraft ev modelleri konusunda ilhamınızı aldıysanız şimdi kendinize yeni bir muhteşem ev oluşturmanın tam zamanı. Hiç kimsede olmayan yeni evinizi sunucunuzda oluşturun.

YouTube video
YouTube video

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

2.3/5 - 18 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın